Dva otcové

Dramatické zákruty osudu poznávala Priscilla Ann Wagner už od samého dětství. Vždyť byla na světě pouhých šest měsíců, když se její biologický otec zabil při leteckém neštěstí. Vychoval ji tak druhý manžel její matky – profesionální americký voják. „Stěhovali jsme se po celých Spojených státech a nakonec i do Evropy,“ vzpomíná na své dětství Priscilla. A právě když její nevlastní otec sloužil i s rodinou v Německu, zažila setkání, které jí změnilo život. Bylo jí pouhých čtrnáct, když se seznamuje v západním Německu s americkým vojákem jménem Elvis Presley.

Vydrželi spolu 7 let

„Osm let se mi Elvis dvořil,“ odtajnila ve své autobiografii. V roce 1967 si ji rock´n´rollový král bere a o rok později už je na světě jejich dcera Lisa Maria. Jenže život po boku hudební legendy není vůbec jednoduchý. Nakonec svazek vydrží sedm let. Priscilla od Elvise utíká ke svému učiteli karate, se kterými vydrží tři roky. Vedle toho si zakládá luxusní módní salón, kde nakupuje například Cher. A velkou energii investuje Priscilla i do své herecké kariéry.

Autor: Archív

Dallas a Bláznivá střela

Opravdu velkou hereckou šanci jí dává v roce 1983 až seriál Dallas. V něm hraje bývalou přítelkyni Bobbyho Jennu. Vydrží pět let. „Musela jsem odejít. Nelíbilo se mi, kam se moje postava vyvíjí a jakým způsobem je seriál režírován,“ tvrdí. Mezitím ale zvládá krátký milostný románek s hercem Richardem Gerem a spolu s Leslie Nielsenem se stává hvězdou v komedii Bláznivá střela a jejích dvou pokračováních.

Obchodnice a milovnice

O živobytí se nemusí bát ani v dalších letech. Ukazuje totiž nevšední obchodní talent a jen řady jejích parfémů jí vydělávají několik miliard korun. Potkává i další osudovou lásku svého života, režiséra a producenta Marca Garibaldiho. S ním vydržela dvacet dva let až do roku 2006. Ve svých čtyřiceti třech letech si s ním dokonce pořídila syna Navaroneho. Od února letošního roku randí Priscilla s Richardem Palmerem. Střídavě žije v několika svých luxusních rezidencích po celých Spojených státech a přísnou rukou řídí své miliardové podnikatelské impérium, které vybudovala.

Zítra čtěte: Životní osud Jocka alias Jima Davise (+71)