Christina má za sebou nejtěžší období svého života. Nejprve jí zemřel přítel Lee Grivas na předávkování drogou. Pak sama onemocněla na rakovinu prsu.

Lékaři ji letos v srpnu objevili zhoubný nádor v rané fázi. Sympatická blondýnka, jejíž matka nemocí také trpěla, se rozhodla předejít možným komplikacím a v září podstoupila amputaci obou ňader.

Jakmile jí chirurgové odstranili obě prsa, začali pracovat na jejich umělé rekonstrukci. Umístili herečce do těla expandéry, které připraví její hruď na pozdější přijetí silikonových implantátů.

Teď chce nová umělá ňadra. "Jsou tam jizvy a prostě mi hodně věcí chybí," dodala s tím, že musí čelit řadě omezení.

Divoška z filmu Prostě sexy si totiž stěžuje, že její hruď po operaci v žádném případě nepřipomíná vnady, kterými se honosila před osudnou diagnózou.

Nové prsa si nadělí ke svým 37. narozeninám - na konci listopadu. Kromě poprsí se rozhodla pořídít si i nový dům.

"Začala jsem hledat nový dům na pláži, přesně ten den, když jsem zjistila že mám tu malou chorobu. Potom si jednoduše řeknete: No co čekáš, aby si dosáhla toho po čem toužíš," dodala Christina.

Těžké životní období se Christina snaží překonat prací, v září proto s velkou slávou moderovala předávání cen Emmy. Zúčastnila se také televizního pořadu Stand Up to Cancer, který se snažil získat peníze na výzkum rakoviny.