Středa 31. května 2023
Svátek slaví Kamila, zítra Laura
Jasno 23°C

Zásadní okamžiky 6. kola StarDance: Mirai s kocovinou, Chlopčík s covidem a Eben si rýpl do Slavíka!

/
 • V šestém kole vypadla Andrea Sestini Hlaváčková.
  Aktualizováno - 21. listopadu 2021 ● 07:20
  20. listopadu 2021 ● 22:30

  V šestém díle se o další postup mezi sebou utkalo zbylých šest tanečních párů. Jejich „zbraněmi“ tentokrát byly nejen tři soutěžní tance, tedy samba, waltz a slowfox, ale došlo i na souboj dvou tanečních týmů v charlestonu. Bohužel bez porotce Zdeňka Chlopčíka (64), který má covid. A v soutěži skončil pár Andrea Sestini Hlaváčková (35) a Jakub Necpál.

 • 1.

  Zdeněk Chlopčík

  Pár hodin před začátkem dalšího kola StarDance Česká televize oznámila, že se v porotě neobjeví Zdeněk Chlopčík (64)! Důvod jeho nepřítomnosti neřekla, ale nabízelo se, že obávaný porotce neprošel testy na covid. Jen pár chvil po začátku večera jeho nemoc potvrdili moderátoři večera Marek Eben a Tereza Kostková. A posléze i Chlopčíkova manželka Brigita alias panenka.

   

  „Nic nám není, jen díky testům před StarDance jsme zjistili, že celá rodina jsme pozitivní. Kdyby to byla chřipka, tak to nikdo neřeší,“ napsala na sociální síť paní Chlopčíková. Zdeňka v porotě nahradil choreograf Václav Kuneš. „Jenom žádné desítky, jinak se Zdeňkovi přitíží,“ zavtipkoval Eben, když vítal náhradníka.

 • 2.

  Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík

  První waltz zatancovali farářka Martina Viktorie Kopecká (35) a Marek Dědík, jenž si postěžoval, že jim Chlopčík pořád dává pětky. „Vy rostete jak bambus, každý týden výš a výš,“ ohodnotil tanec Richard Genzer. Zato Tatiana Drexler si servítky nebrala a práci nohou Martiny ohodnotila za 2. Pár, který tančil první, si vysloužil 26 bodů - a to byl nejhorší výsledek večera.

 • 3.

  Tomáš Verner a Kristýna Coufalová

  Krasobruslař Tomáš Verner (35) a Kristýna Coufalová zatancovali parádní slowfox. Po parketu se doslova vznášeli na hudbu, kterou textem Mám boky jako skříň proslavila čerstvá zlatá Slavice Ewa Farna. „Bylo to fakt velmi dobré, Tomáši. Velmi hodně tance. A na chlapa to bylo fakt dobré,“ nešetřila superlativy Tatiana, jež se do chvály na adresu Vernera málem zamotala. Slowfox v podání Tomáše dostal i Jana Tománka, který ho nazval borcem. Taneční pár si vysloužil první desítku právě od Tománka, nakonec to dalo celkem 35 bodů.

 • 4.

  Jan Cina a Adriana Mašková

  Minulé kolo Jan Cina (35) a Adriana Mašková s valčíkem pohořeli, od Zdeňka Chlopčíka dostali čtyřku, ale latinskoamerická samba jim sedla. Honza se ve žluté košili s volány kroutil jako liána a bylo vidět, že mu svižnější kroky sedí víc než plouživé pohyby. Horkokrevný kudrnáč rozpálil publikum a vysloužil si několik plyšáků. Cina se přiznal, že od první řady StarDance sledoval a přál si být v soutěži, nejvíc ho bavila Zuzana Norisová. „Jsem rád, že jsi zpátky, minulé kolo nebylo úplně dobře, ale dnes to bylo skvělý. Jsi jediný tanečník tady, co pracuje s pánví a dal ji dopředu,“ zhodnotil sambu Genzer. Herec přiznal, že ho poslední kritika docela semlela, přece jen dostal 22 bodů, což byl nejhorší výsledek celého pátého kola, a tak nějakou dobu trvalo, než se vrátil do pohody. Tentokrát to bylo za 34 bodů.

 • 5.

  Tereza Černochová a Dominik Vodička

  Druhý slowfox večera předvedli zpěvačka Tereza Černochová (38) a její tanečník Dominik Vodička. Na záběrech z tréninků měla Tereza zatejpovaný pravý kotník, na parketu už se ale v tanečních botách vznášela jako víla. I když má dcera zpěváka Karla Černocha (†64) oproti svým kolegyním nějaké to kilo navíc, tak je umí nosit, čímž je velmi ženská a smyslná. „Jak se vám to povedlo?“ překvapil Terezu Tománek.

   

  „Vy jste byla dneska skvělá, skvělá a úžasná,“ dodal Honza. „Vy tím pohybem zpíváte, a to se málo vidí. Máte krásné ruce a jste hudební, což je vidět,“ neudržel se Kuneš. Porotce Tománek dal už druhou desítku, pár si tak vybojoval 36 bodů.

 • 6.

  Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál

  Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (35) opět netančila se svým obvyklým partnerem Michalem Necpálem. Ze zdravotních důvodů ho musel nahradit jeho bratr Jakub, jenž už s půvabnou sportovkyní trénoval v době, kdy byl Necpál v karanténě. „Musím ti dávat vysoké cíle, protože jsi olympijská vítězka,“ utahoval si z Andrey Kuba. Na parket nakráčela s tenisovou raketou, dala servis a rozjela sambu. Dala do toho vše, což bylo na rychlosti jejích nohou vidět. Tenistka si za výkon vysloužila velkého plyšáka a pochlubila se, že moderátor Libor Bouček, který jí namluvil k tanci spot, je její bývalý švagr (za manželku měl její sestru Janu, jež je právnička a byla jeho druhou manželkou - pozn. red.). „Bylo to strašně ženský a hezký, šla z toho radost. Samba skvělá,“ ohodnotil tanec Geňa. Sambou si vytančili 33 bodů, ale diváky to nepřesvědčilo a poslali je domů.

 • 7.

  Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková

  Držitel Zlatého slavíka za skupinu roku Mirai Navrátil (29) a Lenka Nora Návorková si střihli slowfox. I když včera s kluky z kapely vítězství zapili, na jeho výkonu to opravdu vidět nebylo. Byl velmi uvolněný a Lenku na parketě nepotrápil, naopak…

   

  Ebena zajímalo, jak včera slavili, a Mirai odpověděl: „Potkali jsme Zdeňka Godlu. A dál už asi víte,“ smál se zpěvák. Jeho taneční partnerka Lenka Slavíky neviděla, protože jí už dva měsíce nejde televize, což Eben glosoval: „Někdy je lepší, když člověku nejde televize.“ Zřejmě včerejší vyhlášení Slavíka viděl, ale moc ho nepobavilo…

   

  „Plujete prostorem tak jako chlapsky. A ta chemie je mezi vámi skvělá,“ netajil se Václav Kuneš. Tománek opět chválil. Přidala se i Tatiana, která se přiznala, že se na Miraie ráda dívá, protože je tak krásnej, když tančí. Než došlo na bodování, zpěvák dodal, že se po včerejším slavičím mejdanu necítí nejlépe a že kdyby ho viděli ráno, tak by tolik nechválili. Pravda, slavili dlouho a alkohol tekl proudem. Tak za kolik to bylo? 31 bodů!

 • 8.

  Taneční souboj

  Právě skončivší večer byl jiný v tom, že došlo na taneční souboj. Páry se rozdělily na půlku a utkaly se v charlestonu pod vedením tanečníka Marka Zelinky. Svižný tanec odtančil jako první tým Jan Cina, Martina Viktorie Kopecká a Andrea Sestini Hlaváčková. Druhý tým - Tomáš Verner, Tereza Černochová a Mirai. Jan Tománek vysekl poklonu Cinovi s tím, že se s charlestonem narodil a tančil ho dřív, než začal chodit. Nakonec podle poroty zvítězil tým číslo 2, a tak si všichni mohli připsat o jeden bod navíc.

 • 9.

  Simona Babčáková a Martin Prágr

  Po třech týdnech se ve StarDance, ale jen v hledišti, objevila herečka Simona Babčáková (48), jež společně s tanečníkem Martinem Prágrem (27) odstoupila. Podle informací deníku Aha! herečka bojovala s covidem, což doteď nepotvrdila, ovšem ani nevyvrátila. A jelikož se o týden dříve pořadu nezúčastnila, protože byla kvůli nakažené moderátorce Tereze Kostkové v karanténě, musela ze soutěže ven.

   

  Martin Prágr se na večer pečlivě připravoval, dokonce se na instagramu ukázal jen ve spodním prádle! Škoda že se nakonec na večer oblékl do obleku.

  VIDEO: Porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: Odhalil své soukromí!

  Video
  délka: 04:55.52
  Video se připravuje ...

  Porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: Odhalil své soukromí! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

  Fotogalerie
  51 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 16

BAJDA: Janeček, by měl jít do nemocnice na oddělení,kde se léčí Covid na Jip na 12.hodinovou směnu, aby poznal,
zač je v Pardubicích perník !!!
On si myslí, že jako zachránce Slavíka si může dovolit kecat,jak Brouk Pytlík !!!

(22. 11. 2021 15:13)

Tara-Tara: co má pořád snad do každého a do všeho rýpat ten Eben ? Je snad přesvědčený o tom, že jen on je dokonalost sama ? Už se na něho nedá koukat....

(22. 11. 2021 02:36)

bobobo: Kdo tam toho řaezníka vůbec pustil?to měli vracet hned ode dveří...to kdyby si dovolil v zaměstnání obyčejný pracovník,letí obratem výpovědí....toto má být kultura republiky?se pak nelze divit,jak to v té republice vypadá.Oni mají ještě tu drzost a sebevědomí hrát si na spasitele a rádoby rozumné lidi...opět dodávám hnus velebnosti

(21. 11. 2021 18:33)

bobobo: Penize nade vše,i nad zdraví.Příšerná úroveň,počínaje Godlou,přes Miraie až po vybrané členy poroty....v době,kdy by měly platit omezení pro všechny,tak jsou přednější takové podřadné pořžady? A Slavíkem pokračuje...ani to nelze slušně nazvat,a na takový humus jdou i naše peníze...kritika spadá hlavně na zainteresované pracovníky všech televizí....a to co pak předvedl Janeček na Slavíkovi....to je kultura podřadné společnosti..kam jsme to dospěli?To nikdo nevidí ty počty nemoc­ných,z­emře­lých­...hn­us velebnosti

(21. 11. 2021 18:30)

bobobo: naprostý souhlas

(21. 11. 2021 18:26)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy