Zdeněk byl až do teď miláčkem diváků i všech spolusoutěžících. I porota ho měla ráda a nejednou ho zvolila Pekařem týdne. Při sobotní technické výzvě v podobě čokoládové koule s překvapením, ho ale zařízla. Na odstřel byly hlavně Lucie či Veronika, ale schytal to paradoxně poslední muž v soutěži.

Porota ho nešetřila od chvíle, co k ní s čokoládovou koulí předstoupil a polil ji omáčkou, která ji tzv. rozbila a odhalila překvapení uvnitř. „Přijde mi to takové divoké. Já myslím, že dneska jsou ty trendy jinde, že by se to mělo dělat jednodušeji a čistěji, že někdy méně je více. Máte Zdeňku navíc, pokud jde o tu dekoraci a konečné provedení,“ tepal ho Josef Maršálek (40). A pokračoval. 

„Máte obrovský dezert do tak malé koule. Kde zmizel křupavý karamel?,“ dotázal se následně. „Je pod dortíkem,“ snažil se zachránit situaci Tokár. „Ten karamel je lehce spálený,“ snažila se pánům vstoupit do řeči porotkyně Míša Landová (47). „Je hořký!“ odpálkoval jindy vychvalovaného soutěžícího Josef.

Když pak Václav Kopta (56) vyhlásil, že soutěž Peče celá země Zdeněk opouští, ozvaly se v pekařském stanu lehčí vulgarity. „Ty vole!“ uletělo Veronice. „To je v prd...,“ pronesla pak dle mikrofonních záznamů Jana. „Já jsem byla úplně v šoku, já jsem měla Zdeňka od prvního dílu za jasného vítěze,“ plakala do kamer. „Nevím, co tam bylo až tak úplně špatně?“ bylo na Zdeňkově hlase slyšet, že se mu rozhodnutí poroty nezdá.

Maršálek: Na talíři měl bordel!

„Jeho design, jeho talíř byl nejméně povedený, prostě měl na něm bordel,“ okomentoval Maršálek viditelně pěknou čokoládovou kouli a makronky kolm ní.

„Neukázal nějaký nadprůměrný výkony v osobní a technické výzvě, to byly důvody, proč jsme se s ním v tomto díle museli rozloučit,“ hasila problém Míša Landová.

VIDEO: Peče celá země: Co měli soutěžící za úkol tentokrát?

Video
Video se připravuje ...

Peče celá země: Co budou mít soutěžící za úkol tentokrát? CT1

Fotogalerie
83 fotografií