Po boku samozvaného předsedy Jakuba Koháka (47) a hvězdné Evy Burešové (28) usednou Dano Dangl (46) z primácké Partičky a herečka Petra Nesvačilová (36) neboli kadeřnice Rubalová ze seriálu Osada.

Ta se na parkovišti před jinonickými ateliéry srdečně vítala s bývalou hvězdou Tváře Patrikem Děrgelem (32), který v prvním díle doplní porotu zřejmě jako host.

Největším překvapením byl ovšem příchod Lukáše »Tydýta« Pavláska (43), který v roce 2015 bavil svým tancem netancem diváky StarDance natolik, že nakonec zůstal až do superfinále, v němž skončil třetí. Že by se teď rozhodl uspět podobným způsobem také v pěvecké show?

K již dříve prozrazeným hvězdám Monice Absolonové (45), Denise Nesvačilové (30) či Václavu Koptovi (56) přibyli např. Denis Šafařík (27) alias Kouzelník Žito ze stejnojmenné vánoční pohádky a talentovaná zpěvačka Nikita Machytková (20), která musela opustit poslední SuperStar kvůli umírající mamince. Z účinkujících jsme tak nezahlédli jen Sašu Rašilova (49)...

„Asi nejvíc se všichni těší na Moniku Absolonovou. Ta je pověstná tím, že je jako kvočna, která bere všechny pod svá křídla a hlavně fantasticky vaří a peče!“ prozradil Blesku zdroj ze zákulisí.

Úlohy moderátorů se opět zhostí osvědčená dvojice Ondřej Sokol (50) – Aleš Háma (48).

VIDEO: Blesk Podcast: David Gránský promluvil o natáčení Tvoje tvář... Proč nechtěl ztvárnit Michaela Jacksona?

Video
délka: 25:07.68
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: David Gránský promluvil o natáčení Tvoje tvář... Proč nechtěl ztvárnit Michaela Jacksona? Jiří Marek

Fotogalerie
49 fotografií