Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Zataženo 17°C

Co diváci Dvojky na zabití neviděli: Prachařova Sandeva dělala na place dusno!

/
 • Co diváci Dvojky na zabití neviděli: Prachařova Sandeva dělala na place dusno!
  23. října 2021 ● 13:00

  Krimiseriál Dvojka na zabití v sobotu končí. Hlavním představitelům přinesla lásku. Sara Sandeva (24) a Jakub Prachař (38) jsou pár i v životě. I když tak úplně sehraná dvojka nejsou. Občas na place létaly hromy a blesky.

 • 1.

  Boj o vedro

  Zatímco Jakub Prachař se coby Martin Rykl schovává pod slunečník, aby na něj slunce nepražilo, kolegyně Sara miluje teplo. Její makedonské kořeny se nezapřou, a tak byl boj nejen na slunci, ale i v karavanu, kde Jakub neustále zapínal klimatizaci a Sara se chtěla pořádně ohřát.

 • 2.

  Pot ze spreje

  Může se zdát, že pobíhání za jedoucím vlakem by mohlo stačit k tomu, aby herečka Sara Sandeva měla dost vlastního orosení. Na kameru je ale třeba přitlačit, takže umělý pot vyrábí maskéři speciálním sprejem. Krůpěje potu jsou tak na světě a zběsilý běh se jen zahraje.

 • 3.

  Nasazují krky za ně

   Bez kaskadérů se neobejde žádné natáčení. Jan Dolanský (43) se nechal coby vrah zaskočit při útěku před policií. Pod koly policejního vozu skončil kaskadér. Prachař zase využil záskoku při zběsilé jízdě autem, které honilo vlak s pachatelem. Řidič musel zvládnout několik smyků, tak se za volant posadil kaskadér.

 • 4.

  Mrtvoly trpí 

  Mrtvé většinou hrají komparzisté, není to žádná velká paráda. Musí nehnutě ležet několik desítek minut a dýchání je přísně zakázáno. Někdy se najdou i dobráci, kteří se i při ostré klapce snaží mrtvolku rozesmát.

 • 5.

  Soukromá produkce

  Chvíli trvá, než se připraví kamera, nastaví světla a toho většinou herci využívají k odpočinku. Jakub Prachař ale našel na place kytaru a všem připravil neplánovaný koncert.

 • 6.

  Umí to nejlíp

  Režisér Libor Kodad (57) má o scéně jasnou představu, a tak když je třeba pokecat oblečení vyhlášeného žrouta v podání Noberta Lichého (56) od jídla, ujme se toho raději sám. Rekvizitáři to na něm s radostí nechali.

 • 7.

  Zásoby oblečení

  Zatímco Jakub Prachař odolá dešti i mrazu, Sara to jistí pořádně tlustou bundou a pláštěnkou. Kostymérky jsou vybaveny hned několika desítkami kusů tlustých péřových bund, zdraví herců především.

  VIDEO: Krásná Sara Sandeva přiznala rozchod s fotbalistou! Ódy na Jakuba Prachaře 

  Video
  délka: 03:17.00
  Video se připravuje ...

  Krásná Sara Sandeva přiznala rozchod s fotbalistou! Ódy na Jakuba Prachaře Markéta Reinischová

 • 8.

  Účes musí držet

  Když se zkouší scéna před ostrou klapkou, je třeba chránit účes. Sara má proto na vlasech prapodivnou ozdobu. Při zkoušce scény může klidně i házet hlavou, vlasy se ani nehnou. I po hodině vypadá, že právě vyšla z maskérny.

 • 9.

  Polda

  Příští sobotu večer nasadí Prima po Dvojce na zabití 5. řadu oblíbeného seriálu Polda. Na obrazovku se vrátí David Matásek (58), Jitka Sedláčková(60), Vladimír Polívka (32) a Ondřej Pavelka (66).

  Fotogalerie
  63 fotografií

Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy