V Praze se ojevil bondovský záporák z filmů Dnes neumírej Toby Stephens (52), marvelovský kámoš Thora Ray Stevenson (57), Michael Biehn (65) z Terminátora nebo Norman Lovett (74) alias palubní počítač Holly z britského seriálu Červený trpaslík.

Ten v rozhovoru pro Blesk vyprávěl nejen o seriálu a o své rodině, ale i o tom, jak se mu líbí v Praze! „Moc se mi tu líbí. Už jsme tu poněkolikáté, rád se tu procházím. Tentokrát se chci podívat na místo, kde zastřelili jednoho z Hitlerových mužů Heydricha,“ prozradil Blesku komik.

A nad Prahou se rozplýval i Jakey Busey (50), známý z filmu Hvězdná pěchota či seriálu Stranger Things. „Procházel jsem se po Starém Městě, moc se mi tam líbí. Miluji historii architektury, kterou v USA nevidíme. U nás není ani zdaleka nic tak starého,“ prozradil Blesku známý filmový záporák.

Na akci se to hemžilo i českýmu tvůrci! Petr Svoboda s manželkou Lucií představili film Mstitel s Jaroslavem Duškem, Milanem Šteindlerem či Lukášem Pavláskem, komiksoví autoři Petr Macek a Petr Kopl zase pokřtili nový komiks s legendárním hrdinou Pérákem s podtitulem Jantarová komnata.

Podívejte se na videa!

Hvězda Comic-Conu a Červeného trpaslíka Norman Lovett: Budete se divit, kam v Praze vyrazí!

Video
délka: 06:20.68

Hvězda Comic-Conu a Červeného trpaslíka Norman Lovett: Budete se divit, kam v Praze vyrazí! Pavlína Horáková

Scenárista Petr Macek na Comic-Conu 2021: Vytvořil prvního českého superhrdinu!

Video
délka: 03:24.16

Scenárista Petr Macek na Comic-Conu 2021: Vytvořil prvního českého superhrdinu! David Turek

Ace z Hvězdné pěchoty a hvězda Stranger Things Jake Busey na pražském Comic-Conu: Poprvé v Praze!

Video
délka: 05:09.92

Ace z Hvězdné pěchoty a hvězda Stranger Things Jake Busey na pražském Comic-Conu: Poprvé v Praze! Pavlína Horáková

Fotogalerie
13 fotografií