V pondělí 9. srpna odstartovala Ulice po prázdninové pauze na Voyo svou sedmnáctou sezónu, ve stejný den se rozběhlo také natáčení v ateliérech nejoblíbenějšího českého seriálu. Ondřej Studénka (35), představitel sympatického učitele Prokopa, společně s Veronikou Čermák Mackovou (27) a Filipem Rajmontem (43) byli hlavními aktéry prvního natáčeného obrazu, který diváci uvidí letos v listopadu. Už teď ale mohou fanoušci seriálu sledovat na Voyo první díly nové sezóny, které se natáčely ještě před pauzou.

Příznivci televizní zábavy se mají na co těšit. Kromě dramatických zápletek, mezi nimiž bude tentokrát například problematika takzvané sendvičové generace, rakovina prostaty, bossing na pracovišti, hubnutí, hledání cest, jak zlepšit životní prostředí a prostředí kolem sebe, anebo komplikovaný start do života u dětí z azylových domů, si TV Nova připravila pro své fanoušky také dárek - v podobě zbrusu nové znělky. Ta se sice za tu dobu, co se seriál těší divácké přízni, měnila již několikrát, nikdy však takhle zásadně…

VIDEO: Seriál Ulice se na podzim dočká nové znělky. Co na ni říkáte?

Video
Video se připravuje ...

Nová znělka Ulice 

„Nová znělka nabízí neotřelý moderní vzhled v kombinaci s pestrou plejádou oblíbených ‚uličních‘ tváří všech generací. Ve vzájemných interakcích už není tak důležité, jestli se jednotlivé postavy potkávají ve společné dějové lince. Spíš jde o to, nabídnout divákovi průřez všemi věkovými skupinami našich herců s jasným poselstvím – Ulice je určena všem generacím bez ohledu na věk,“ nastínila kreativní producentka Novy Silvia Klasová, jak nad změnami přemýšleli.

Jsou v ní k vidění vlastně všichni – od Rudolfa Hrušínského ml. (74) přes Lindu Rybovou (45) až po Matyáše Valentu (25). „Jedna zásadní věc se ale nemění – je to hudba uliční znělky, která zůstává pořád stejná a už mnoho let svolává ve známém čase diváky Ulice k jejímu sledování,“ zdůraznila Klasová. Co na novou znělku říkáte vy? Oslovila vás, anebo se vám více líbila ta původní?
Fotogalerie
55 fotografií