Brněnská mordparta v čele s Jitkou Čvančarovou (42) včera úspěšně vyřešila vraždu mladé studentky, ale diváky zajímá zcela něco jiného.

Kuňkálek

„Pan Isteník má velmi divný hlas, takový kuňkálkovský, na policajta bych čekala většího drsňáka,“ ozývá se po prvních dvou dílech ze všech stran. „To byl takový můj nápad, jak Michala odlišit od dalších postav, třeba od Jirky Dvořáka,“ popsal deníku Aha! Renč. „Jirka je tam za takového staršího, tvrdého chlapa a z Michala jsem chtěl udělat takového toho ajťáka s pisklavým hlasem, co pořád sedí u počítače,“ dodal režisér s tím, že to nebyl jediný důvod.

Jeden chlapák stačí

„Chtěl jsem ho odlišit i od toho Edy, kterého hrál v seriálu Most!, aby to prostě byla jiná postava, byť trochu směšná, ale zkrátka jiná,“ vysvětlil Aha! Filip. „Opravdu ho nikdo nedaboval, ani nebyl během natáčení nemocnej, nechtěl jsem, aby tam byli dva chlapáci v týmu,“ uzavřel se smíchem.

Hvězdy v epizodních rolích

V seriálu se v každém díle objevují herecké hvězdy v epizodních rolích. Zatím jsme mohli vidět Igora Bareše (54) nebo Pavla Kříže (59). „Další ze špičkových herců, co vás čeká, je třeba Lenka Vlasáková a jiní,“ prozradil Aha! Renč.

VIDEO: Manželka Filipa Renče Maruška po karanténě: Druhé dítě? Nechme se překvapit
Video
Video se připravuje ...

Manželka Filipa Renče Maruška po karanténě: Druhé dítě? Nechme se překvapit 

Fotogalerie
18 fotografií