Před kamerou se sejdou Sarah Jessica Parkerová (55), představitelka hlavní hrdinky, novinářky Carrie Bradshawové, píšící pro fiktivní magazín New York Star, Cynthia Nixonová (54), rusovlasá a emancipovaná Miranda, a Kristin Davisová (55), co hrála plachou Charlotte. Všechny tři samozřejmě ve stejných rolích, jaké ztvárňovaly na přelomu tisíciletí. V navazující řadě nazvané And Just Like That (což česky znamená A prostě jen tak) budou jejich postavy o zhruba dvacet let starší. Pokračování o deseti dílech poskytne streamovací služba HBO Max a práce na seriálu by měly být zahájeny letos na konci jara.

Jedinou herečkou, která dala svým kolegyním vale, se stala Kim Cattrallová (64), tedy náruživá Samatha. O dlouhodobých neshodách dam, které ztvárňovaly nejlepší kamarádky na život a na smrt, se šuškalo již delší dobu. Navíc právě Cattrallová dlouhodobě odmítala jakékoliv náznaky o pokračování Sexu ve městě - jednoduše z toho důvodu, že měla dostat o nějaký ten milion méně v honoráři nežli hlavní hvězda Parkerová. Tvůrci se však zřejmě rozhodli tento problém vyřešit dost rázně a postavu Samanthy zkrátka vynechali.

VIDEO: Nejkrásnější modely Carrie Bradshawové

Video
Video se připravuje ...

Nejkrásnější modely Carrie Bradshaw. Youtube.com/Womentalk/BPŽ

Kultovní seriál o půvabné novinářce a jejích třech kamarádkách, které v luxusních róbách nad šálkem kávy či skleničkou koktejlu řešily své milostné problémy, se během šesti sezon v letech 1998 až 2004 stal celosvětovým hitem a posbíral desítky cen. Příkladem může být sedm prestižních cen Emmy a osm Zlatých glóbů, pročež v roce 2000 to byl Zlatý glóbus za herecký výkon pro Sarah Jessicu Parkerovou a za nejlepší komediální seriál. Kromě toho vznikl i takzvaný preqeul, seriál The Carrie Diaries, popisující pubertu hlavní hrdinky. Carrie si tehdy zahrála AnnaSophia Robbová (27).

Novinku, která potěšila všechny fanoušky a fanynky tohoto seriálu, na svém instagramovém účtu potvrdila i sama Parkerová, která sdílela upoutávku. Ta je plná záběrů na rušný New York, kde se děj odehrával, ale je tam vidět též náhled do počítače Carrie. „And just like that… the story continues,“ oznámí hlas herečky. V češtině to tedy znamená „a prostě jen tak… příběh pokračuje.“ Mezi nadšenými reakcemi na sociální síti se objevilo i několik známých osobností, co měly z tohoto oznámení upřímnou radost. „2021, těším se,“ reagoval například známý americký moderátor Andy Cohen (52).

VIDEO: Trailer k filmu Sex ve městě 2

Video
Video se připravuje ...

Trailer: Sex ve městě 2 youtube.com

Fotogalerie
61 fotografií