„Roli v seriálu jsem přijal, protože si rád připomenu tuhle práci, mám ji spojenou se spoustou skvělých zážitků. Navíc hraju člověka, co maká, a to mě těší. Sám jsem jím dlouho byl, dělal jsem kopáče a zedníka. Připomíná mi to tu dobu, kdy jsem měl klasické zaměstnání s pevnou pracovní dobou i povinnostmi, a občas mi to i trochu chybí,“ vzpomíná herec na to, jaké to bylo, než se proslavil rolí v Mostu a svou původní profesi pověsil kvůli dalším nabídkám na hřebík.

Tu zatím poslední dostal od režisérky Johany Ožvold do Terapie sdílením. Osmidílný seriál má podtitul O esemeskách a lidech a tvoří ho osm uzavřených příběhů inspirovaných krátkými zprávami, které byly skutečně odeslány. „Já sám jsem se po esemesce nikdy s nikým nerozešel, ale moje manželka se mnou asi jo, když jsme se hádali,“ přiznává se smíchem Godla. „Když je něco potřeba řešit, je pro mě lepší pobavit se o tom tváří v tvář, bez telefonu,“ má jasno herec.

Právě s mobilem je spojená i jeho role ve druhém díle nazvaném Oprava komunikace, který získal ocenění na letošním ročníku mezinárodního festivalu televizních a internetových seriálů Serial Killer.  Za vznikem seriálu Terapie sdílením stojí tvůrčí trio Ester Geislerová, Johana Ožvold a Karel Spěšný a jeho druhou epizodu se Zdeňkem Godlou a Jakubem Žáčkem uvede internetová televize Mall.tv premiérově v neděli 1. listopadu od 18:00. V přímém přenosu moderovaném Luďkem Staňkem ji uvedou nejen oba herci, ale také režisérka Johana Ožvold, kteří budou po jejím odvysílání odpovídat na divácké dotazy zaslané do chatu na www.mall.tv.

Fotogalerie
33 fotografií