Eva Josefíková o svých vztazích často nemluví. Při natáčení nového seriálu internetové televize Mall.tv ale udělala výjimku a zavzpomínala na jednu ze svých prvních zkušeností s láskou a také s rozchodem. „Nejzvláštnější rozchod jsem zažila po vztahu, který trval méně než 24 hodin. Bylo to na víceletém gymnáziu v primě a šlo o mého spolužáka. Začalo to na Valentýna, dal mi valentýnku a pak jsem se s ním rázem rozešla, protože by mi přišlo trapný, aby se dva primáni vodili po gymplu za ruku,“ netají se Eva svou dětinskou reakcí, protože přesně o tom Terapie sdílením je.

O uvědomění si, že říct něco nepatřičného je snadné a napsat do esemesky ještě snazší. „Nikdy se se mnou naštěstí nikdo po esemesce nerozešel, ale zažila jsem třeba esemeskové mlčení, a to taky funguje. Sama nejsem na žádný svůj rozchod pyšná, ale asi to k životu patří,“ říká sympatická herečka.

Právě esemesky hrají v novém seriálu Terapie sdílením hlavní roli a dodávají každému z osmi dílů na uvěřitelnosti. Psal je totiž sám život, nebo lépe řečeno měly svého reálného odesílatele i příjemce. „Roli Ivy jsem přijala, protože se mi celý projekt zastřešený hashtagem #terapiesdílením moc líbí a myslím, že to lidem přináší hlavně pocit, nebo ujištění, že v tom nejsou sami. Že takové věci se dějí i ostatním napříč generacemi, bez ohledu na sociální skupinu, věk nebo pohlaví,“ dodává Eva, jejímž seriálovým partnerem byl herec Tomáš Havlínek.

Za vznikem seriálu Terapie sdílením stojí tvůrčí trio Ester Geislerová, Johana Ožvold a Karel Spěšný a jeho první díl s názvem Přidat si Alenu je od 25. října zdarma k vidění na internetové televizi Mall.tv.

Fotogalerie
12 fotografií