Na začátku Výměny Kvetka a Filip otevřeně přiznali, že jsou spolu sice teprve necelý rok, ovšem Filipova závislost na pivu jejich vztahu a výchově dětí rozhodně neprospívá. To, že má pětatřicetiletý skladník skutečně problémy s alkoholem, se ukazovalo v průběhu celé epizody. Pivo k snídani, po práci, celé víkendy až do noci i rána, to je životní styl, který se nelíbil nejen náhradní manželce Janě (28), ale pochopitelně jeho partnerce Květě, která se nechala slyšet, že jestli se Filip nepolepší, tak jejich vztah i vzdor velké lásce pokračovat nebude.

VIDEO: Výměna manželek: Absence zubaře!

Video
délka: 01:09.52

Výměna manželek: Absence zubaře! TV Nova

O to větší šok byl, když úplně na samotném konci premiérového dílu Filip poklekl a šokovanou, leč dojatou Kvetku požádal o ruku. Prý si totiž během desetidenní výměny uvědomil, že bez své přítelkyně nemůže žít. A Kvetka řekla ano! Otázkou je, jak to mezi nimi nakonec dopadlo...

„Nám to opravdu pomohlo. Filip si uvědomil, co v životě chce. Do hospody přestal chodit úplně. Jde jednou měsíčně, dvakrát, když ho pustím. Přestal pít přes den, dá si pivko doma o víkendu a tím to končí,“ překvapila příjemně Květa v rozhovoru pro televizi Nova... Takže slíbená svatba proběhla?

„Svatba proběhla a byla opravdu komorní. Vzali jsme se. Říkám, Filip se srovnal,“ dušuje se za svého partnera s tím, že stejně jak ve Výměně zmiňovala, plánují si společně vzít hypotéku a pořídit baráček. Tak snad jim jejich štěstí vydrží!

VIDEO: Výměna manželek: Velká hádka plná vulgarit!

Video
délka: 01:16.24

Výměna manželek: Velká hádka plná vulgarit! TV Nova

Fotogalerie
6 fotografií