Lucie (40) nakonec nevydržela ve společné domácnosti s Lukášem ani celých deset dní. Sama ale s odstupem nedokáže říct, co se mezi nimi dělo. „Myslím si, že to bylo zbytečně vyhrocené, že Lukáš se hádal zbytečně, vlastně nebyl ani žádný důvod,“ tvrdí pro TV Nova.

„Já jsem dělala všechno, co jsem měla a co bylo v manuálu, a z mé strany nedošlo k žádnému pochybení,“ přemítá, a dokonce přišla se zvláštní teorií: „A Lukáš, žárlivej, nevím, proč to musel tak vyhrotit. Jestli byl pod vlivem nějakých omamných látek, já nevím,“ krčí rameny.

Podle ní by tedy v jeho chování mohly jistou roli sehrát drogy. „Protože vždycky, když odešly kamery, tak se choval normálně,“ doplňuje a její slova tak nahrávají i verzi, že možná Lukáš všechno jen hrál, aby byl v televizi zajímavější.

Každopádně teď si prý obě rodiny docela padly do noty. „Občas si píšeme přes Messenger, několikrát jsme si i volali a v dubnu jedeme do Brna. Jsme domluvení, že je navštívíme,“ prozradila se Lucie. „Pokud tedy po odvysílání s námi budou chtít ještě mluvit,“ smála se.

VIDEO: Osm očí ve Výměně manželek: Proč byla předčasně ukončena? Kvůli nevěře!

Video
délka: 01:22.96

0 Osm očí ve Výměně manželek: Proč byla předčasně ukončena? Kvůli nevěře! TV Nova

VIDEO: Výměna manželek: Drsná hádka plná sprostých slov!

Video
délka: 01:07.68

Výměna manželek: Drsná hádka plná sprostých slov! TV Nova

Fotogalerie
15 fotografií