„Jako první navštívíme manželskou poradnu,“ sliboval na konci pořadu Výměna manželek Lukáš své ženě Michaele a tvrdil, že udělá vše proto, aby to mezi nimi zase fungovalo.

Přece jen problémy měly především kvůli jeho žárlivým scénám. A jak to dopadlo poté, co kamery zmizely? K psychiatrovi se prý dvojice opravdu vydala.

„Jo, teď už je to dobrý, všechno se změnilo k lepšímu. Jak se řeklo, tak to bylo, slib dodržel,“ tvrdila pro TV Nova po telefonu Míša, které předtím její manžel nedával dost prostoru. Teď už je to prý lepší.

„Nové bydlení, do manželské poradny jsme šli, čekáme druhé dítě, daří se nám dobře!“ vypočítával i Lukáš, co všechno se u nich doma stihlo změnit. „Žena má větší volnost, já už nejsem takovej blázen,“ doplnil pro TN Nova muž, který se tak co nevidět stane již dvojnásobným otcem. Holčičce Natálii (v době Výměny měla 16 měsíců) tak co nevidět přibude další sourozenec.

„Jezdíme na společné výlety, trávím teď víc času s malou, věnuju se domácnosti,“ dodal Lukáš, který se v pořadu předvedl jako pořádný pruďas. Dokonce natáčení i předčasně ukončil. Teď je ale podle něj vše zalité sluncem. Tak snad je to pravda a páru jejich štěstí nějakou dobu vydrží.

VIDEO: Výměna manželek: Drsná hádka plná sprostých slov!

Video
délka: 01:07.68

Výměna manželek: Drsná hádka plná sprostých slov! TV Nova

VIDEO: Osm očí ve Výměně manželek: Proč byla předčasně ukončena? Kvůli nevěře!

Video
délka: 01:22.96

Výměna manželek: Osm očí TV Nova

Fotogalerie
14 fotografií