Od roku 2017, kdy se Specialisté začali vysílat, k týmu vyšetřovatelů neodmyslitelně patřila usměvavá kapitánka Zuzana Májová v podání Kajnarové. Teď se ale rozhodla odejít.

„Při natáčení podobného projektu nezbývá matce dvou malých dětí moc času na cokoliv jiného. Ráda bych se po třech letech věnovala i jiným věcem, zejména divadlu,“ vysvětluje Kajnarová. Scenáristé ji z děje »dostali« jednoduše – nástupem na mateřskou...

A kdo ji v týmu Specialistů vystřídá? Okatá brunetka Eva Leimbergerová, kterou si diváci budou pamatovat třeba z Ohnivýho kuřete, kde její postava úspěšné snowboardistky nadbíhala Kubovi Prachařovi (36).

Ve Specialistech, kam vtrhne coby kapitánka Šafářová, ale bude mít ještě daleko větší roli. „Když mi zavolali, že mě berou, měla jsem samozřejmě radost. Nicméně mi současně došlo, jak velkou zodpovědnost to s sebou nese a přišly obavy, jestli zvládnu naplnit očekávání,“ přiznává herečka v pátečním Blesk tv MAGAZÍNU.

Bez výčitek

Doufá ale, že diváci změnu přijmou. „Srovnávání se Zuzkou se asi nevyhnu, ale snažím se příliš si to nepřipouštět. Přece jen jsme každá úplně jiná, hrajeme jiné role. Navíc Zuzka odešla z vlastní vůle, není to tak, že bych ji vyštípala,“ dodává Leimbergerová.

Hlavní role v zaběhnutém seriálu s sebou jistě přinese i vlnu popularity, na kterou Eva Leimbergerová doposud nebyla příliš zvyklá. „Já si to asi zatím vůbec nedokážu představit a říkám si, že to nemá cenu řešit. Nakonec žádná popularita nepřijde a já tady budu dva měsíce dopředu vystresovaná z toho, co bude, až půjdu po ulici?!” směje se herečka.

VIDEO: Specialisté: Eva Burešová jako oběť znásilnění!

Video
délka: 00:53.72
Video se připravuje ...

Specialisté: Eva Burešová jako oběť znásilnění! TV Nova

Fotogalerie
50 fotografií