A ne ledajaké! Do rodiny v Bechyni poslal namísto ženy svého registrovaného partnera Marka (40)! Jiří Zlý sám pak zůstal doma se svými dcerami (15 a 16) z nevyvedeného manželství s Katkou.

Do té se zamiloval a vzal si ji za ženu i přesto, že už v pubertě první sexuální zkušenosti získával s chlapci. „I když jsem to o sobě věděl, dokázal jsem se zamilovat do ženy, “ vzpomínal policista ze severomoravského Sviadnova.

Roky pak svou orientaci potlačoval, než ženě přiznal barvu. „Znovu se ozvala příroda. Zvažoval jsem to dlouho, měli jsme dvě děti, ale ten pud byl silnější, než abych se s tím vnitřně trápil,“ líčil otevřeně ve Výměně manželek. S manželkou se rozvedli a dcery mají ve střídavé péči.

Do Výměny šli právě proto, aby Česku ukázali, že i homosexuálové dokážou vychovávat děti a že i rodina v netradičním složení může bezvadně fungovat. Od prvního prosince je pak plukovník Jiří Zlý novým ředitelem dopravní policie, jejímž vedením byl pověřen už od září.

Partner Marek zase uspěl ve finálovém galavečeru soutěže Gayman Česko Slovensko 2012 a získal titul nejsympatičtějšího gaye.

VIDEO: Jak proběhlo "osm očí" s Jiřím Zlým?

Video
Video se připravuje ...

Nový šéf dopravní policie Jiří Zlý: Byl s partnerem ve Výměně manželek TV Nova

Fotogalerie
9 fotografií