Pár, který sledovala dokumentaristka Hana Třeštíková (37) a jejichž příběh jste mohli v pořadu Manželské etudy: Nová generace sledovat v pondělí večer, po svatbě řešil především bydlení. Tehdy ještě oba tvrdili, že na dítě nejsou připraveni, Irena totiž krátce před veselkou dokončila druhou vysokou školu a Petr zase pracoval v reklamní agentuře. Oba si chtěli užívat života.

„Nespěcháme, Irena je mladá, potřebujeme toho ještě hodně udělat a do toho životního stylu se děti nehodí,“ říkal na začátku natáčení Petr, jenže on i jeho žena v průběhu let změnili názor a začali se, bohužel marně, snažit o početí potomka. Jednu dobu dokonce kvůli tomu uvažovali i o rozvodu. Pak se ale usmířili a dali se znovu dohromady.

Také dokumentaristka, která Etudy převzala po své matce Heleně Třeštíkové (70), od nich odjížděla coby od bezdětné dvojice. Jak jsou na tom Irena s Petrem nyní? „Ano, snažíme se dál o miminko a zkoušíme všechny možnosti, včetně adopce,“ přiznal pro Aha! Petr.

Ten se společně s Irenou nyní navíc vrhl do podnikání. „Prodáváme víno, děláme degustace, jezdíme na jižní Moravu a učíme se o vinaření,“ dodal. Alespoň něco jim tak přidělává radost.

VIDEO: Manželské etudy: Nová generace – dcera Třeštíkové pokračuje v matčině dílu!

Video
délka: 01:31.77
Video se připravuje ...

Manželské etudy: Nová generace – dcera Třeštíkové pokračuje v matčině dílu! Aerofilms

Fotogalerie
16 fotografií