Na manželech z Liberce se neblaze podepsal jejich těžký pracovní život, kvůli kterému bohužel utrpěl i život milostný. Libuše totiž pracuje na třísměnný provoz a Aleš vstává každý den ve dvě ráno. Nejvíce je ale trápí jejich vzhled. Libuše si připadá jako šedá myška a manžel v ní tento pocit utvrzuje. Vůbec si totiž nebere servítky. „Je taková ‚mouchy, snězte si mě‘. Určitě bych chtěl, aby se jí zvedlo sebevědomí. Aby o sebe začala víc pečovat,“ prozradil svá neskromná přání Aleš.

Někdejší vzájemná přitažlivost mezi manželi je totiž ta tam, sami sobě se vzájemně už vlastně ani moc nelíbí. „Manžel mi říká, že bych měla cvičit, abych se trošku zpevnila, ale já nad tím vždycky jen mávla rukou s tím, že se to vyběhá. A místo toho jsem kynula a kynula,“ připouští Libuše, jak přišla k "pneumatice kolem pasu", jak jí bylo vytýkáno náhodnými kolemjdoucími v nákupním centru.

Moderátorka Martina Randová (47) však v průběhu proměny odhalila hlavní důvod toho, proč si Libuška tak nevěří. „Jako malé mi umřel táta a pak, když jsem byla v prváku, tak i maminka. A mně šlo to sebevědomí postupně dolů,“ odkryla smutné rodinné tajemství Libuška. Později ji vychovávali dva starší bratři, od kterých se nikdy nedozvěděla, že je výjimečná nebo zajímavá. I to notně ovlivnilo její vnímání sebe samé. „Ale bude líp, až budu krásná,“ doufá Libuška se slzami v očích.

„Čekám, že do toho našeho vztahu přijde nová energie a budeme si sebe zase víc vážit,“ slibuje si od měsíčního odloučení plného změn zase Aleš, jemuž na sobě vadí především vrásky, díky nimž prý vypadá mnohem starší, než kolik mu je doopravdy let. Objeví manželé po zázračné proměně ztracenou jiskru?

VIDEO: Ztráta rodičů způsobila prudký pád sebevědomí. Libuše doufá, že ji O 10 let mladší znova nakopne

Video
délka: 01:08.55

Ztráta rodičů způsobila prudký pád sebevědomí. Libuše doufá, že ji O 10 let mladší znova nakopne TV Nova

Fotogalerie
21 fotografií