Ilona byla během natáčení z dost věcí poměrně nešťastná. V havířovské domácnosti, kde strávila 10 dní s jinou rodinou, jí chyběly základní spotřebiče jako lednička a pračka. Nejhorší pro ni nakonec ale bylo něco jiného. „Nejtěžší pro mě bylo být s tím idiotem, úplně chlap mimo," opřela se do náhradního manžela Michala. „Fakt strašný," doplnila.

„Děcka celkem v pohodě prvních pár dnů, než je tatínek proti mně začal štvát. Tam už se mnou ani pes nemluví," svěřila se s tím, že ji hodně zklamala i Dominika (12), s níž se hádala kvůli přípravě jídla. „Z Dominiky jsem hodně nešťastná, na poprvé jsem si ji oblíbila, pak mě nějaký třetí nebo čtvrtý den zklamala, to jsme se pohádali, byla na mě drzá. To jsem teda i obrečela."

Ani Ilonin partner Pavel to ale prý neměl s náhradní ženou Radkou zrovna jednoduché.  Proč po natáčení vyhodil gauč, na kterém seděla? „Pani byla na pohled taková ne moc čistota, ale když víte, že ona si nevyměňuje žádný oblečení, tak to si pak čuchnete a cítíte zápach," vysvětlil s tím, že za celou dobu vystřídala jen dvě trička a navíc se ani nemyla. „Ona se tady nekoupala, říkala, že se vysprchuje jenom, když nejsme doma," šokoval.

„Takže skončilo deset dní a první letěla sedačka a šli jsme koupit jinou," řekl s klidem, jak nepříjemnost řešil. Naopak mu Výměna manželek přinesla ale i něco dobrého. Dřív si moc nerozuměl s Iloniným synem Honzou, teď k sobě našli cestu. „Tak je to každopádně lepší, než to bývalo, už se spolu bavíme a on je otevřenější. Takže nám to asi i prospělo," zaradoval se Pavel.

Televize Nova samozřejmě oslovila i rodinu z Havířova, ovšem ta z nejasných důvodů mlčí. Asi na reality show nemají zrovna nejlepší vzpomínky a nechtějí se k ní už vracet... 

VIDEO: Výměna manželek: Dvanáctiletá dcera řídí celou domácnost!

Video
délka: 01:19.28

Výměna manželek: Dvanáctiletá dcera řídí celou domácnost! TV Nova

Fotogalerie
20 fotografií