Podrobnosti k postavě, kterou Malek ztvární, producenti ani režisér na tiskové konferenci na Jamajce neprozradili. „Slibuji vám všem, že se postarám o to, aby to pan Bond neměl lehké,“ vzkázal americký herec egyptského původu ve videovzkazu z New Yorku.

Zatímco pro Maleka to bude v bondovce premiéra, Craig už dříve avizoval, že pětadvacáté dobrodružství agenta s povolením zabíjet pro něj bude poslední.

Další postavy nové bondovky si zahrají Lashana Lynchová či Ana de Armasová, ve svých dřívějších rolích vystoupí Ralph Fiennes, Léa Seydouxová, Naomie Harrisová, Rory Kinnear a Jeffrey Wright.

Tisková konference, na níž tvůrci herecké obsazení oznámili, se uskutečnila na Jamajce v domě, ve kterém Ian Fleming romány o agentovi 007 psal. Nedaleko tohoto domu se natáčela scéna z bondovky Dr. No, ve které Ursula Andressová vystupuje z moře a potkává Bonda, kterého tehdy hrál Sean Connery. Jamajka bude kromě Norska, Itálie a Británie podle režiséra Fukunagy jedním z míst, kde se bude natáčet i Bond 25. Film by měl do kin přijít v dubnu 2020.

Video
délka: 05:44.21
Video se připravuje ...

James Bond ve filmu Spectre Youtube/BPŽ

Fotogalerie
6 fotografií