Jindříšek z VyVolených tentokrát nebude hlavní aktér pořadu. V Prostřeno! se totiž objeví jeho dlouholetá partnerka Jaroslava, která byla hostitelkou v pondělí. „Můj partner je známá osobnost. Účinkoval v první řadě reality show VyVolení,“ uvedla Jindřicha Hovorku Jaroslava.

„Daří se mi celkem dobře, mám dvě děti, fajnou ženu, která mi vaří. Poznali jsme se s Jaruškou, zalíbila se mi, tak jsem ji dobyl, udělali jsme si dvě děti a už to fičí. Už není cesty zpět,“ smál se Jindříšek, kterému diváci i účastníci reality show VyVolení v roce 2005 přezdívali šílenec Jindra. A to právě kvůli jeho ztřeštěnému chování.

Jindra ale není jediný, kdo se v Prostřenu z VyVolených ocitl. Dnešní hostitelkou bude Romana Fabiánová (38), která se pro změnu objevila v poslední řadě reality show. V minulosti měla silné problémy s alkoholem, proto se obrátila na víru v Boha a zcela změnila svůj život.

Zatímco ona se ale za pár let od účasti v pořadu fyzicky nijak výrazně nezměnila, Jindříška už by možná nepoznali ani jeho někdejší fanoušci. Divoké světlé háro mu sice zůstalo, od té doby ale muž zřejmě nějaké to kilo navíc nabral.

VIDEO: Soutěžící Prostřeno je vdaná za hvězdu prvních VyVolených! Poznáte ho i přes kila navíc?

Video
délka: 01:16
720p 360p

Soutěžící Prostřeno je vdaná za hvězdu prvních VyVolených! Poznáte ho i přes kila navíc? 

VIDEO: Soutěžící Prostřeno v šoku: Ve VyVolených byla i Romana!

Video
délka: 00:48
720p 360p

Soutěžící Prostřeno v šoku: Ve VyVolených byla i Romana! FTV Prima

Fotogalerie
29 fotografií