Herec bojující s rakovinou už v průběhu podzimu na vlastní rozhodnutí v seriálu skončil. Ovšem sám si určil svého nástupce a roli Jana Krejzy tak skutečně převzal Oldřich Navrátil (66). Ten už intenzivně natáčí, ovšem na obrazovkách zatím diváci stále vídají Postráneckého.

Ten se naposledy objeví právě v letošním posledním dílu seriálu. Po novém roce pak vstoupí na scénu Navrátil. „Oldřich je trochu jiný herec než já, ale mně se líbí a vážím si ho. Stejně jako jeho nabídky, že budu-li se chtít vrátit, okamžitě odstoupí. Držím mu palce,“ vzkázal mu Václav, který kolegovi přenechal i moderování Receptáře.

Zatímco středečním dílem jeho účast v Krejzových končí, naopak Petru Vondráčkovi (42) zase začíná. Vtančí totiž do děje coby Tomáš Podzimek a rovnou okouzlí Annu Vymešovou alias Vandu Hybnerovou (50) na kurzech flamenca.

„Tancování mi nedělalo problém, i když už to není takový odvaz, jako když mi bylo dvacet. Jsem ale muzikant, takže rytmus cítím a flamenco je moc krásný a vášnivý tanec,“ promluvil o natáčení Petr. „Celkem jsme tuhle scénu trénovali asi tři hodiny a pak se jelo naostro. Paní choreografka to udělala moc hezky a nebylo to nic složitého,“ doplnil.

VIDEO: Poslední díl Václava Postráneckého v Krejzových už dnes! Jak se rozloučil?

Video
Video se připravuje ...

Poslední díl Václava Postráneckého v Krejzových už dnes! Jak se rozloučil? FTV Prima

 

Fotogalerie
48 fotografií