Žádné šmuky za pár kaček. O prvním adventním víkendu se Eva objevila na obrazovce nejdřív s náhrdelníkem Chopard. V neděli pak měla dokonce soupravu Tamary Comolli, tedy náušnice a řetízek s přívěskem. Ten upoutal pozornost hlavně mužské části diváků, protože visel těsně nad svůdným výstřihem majitelky přírodních pětek.

„Je to můj splněný princeznovský sen,“ říká moderátorka o drahocenných klenotech, které ji zdobí. Prima pro ni půjčuje luxusní šperky v klenotnictví Dušák. „Mimo vysílací čas jsou uloženy v trezoru,“ ujistil Blesk mluvčí televize Adam Halmoši.

Nejcennější briliant nosí Tománková

Ani na Terezii Tománkové (40), jedné z nejzkušenějších a nejschopnějších moderátorek, Prima nešetří. Do pořadu Partie, který uvádí již pátým rokem, má šaty za desítky tisíc korun. Největší hodnotu pro ni ale má zásnubní prsten, který navlékla letos na podzim. „Ano, je to tak. Jsem zasnoubená. Mám velkou radost, můj přítel mě nedávno požádal o ruku,“ pochlubila se Blesku Tománková. A co svatba? „Nechte se překvapit,“ usmívá se tajemně Tereza.

Parmová: Nová prsa

Už deset dní po plastice prsou se vrátila na obrazovku Sandra Parmová z Odpoledních zpráv. Ňadra se jí pořád hojí, musí mít speciální podprsenku, ale jinak se cítí skvěle. „Z výsledku jsem nadšená a myslím, že i velikost ke mně pan doktor Pachman trefil skvěle. Vždycky jsem měla malá prsa, ale během kojení jsem zažila, jaké to je mít plný dekolt, a musím přiznat, že jsem si na to velmi rychle zvykla,“ prozradila moderátorka.

Fotogalerie
27 fotografií