„Vůbec se neomluvila. Měla vařit v úterý u své matky, protože bůhví v jakých podmínkách normálně žije. Ale i její máma se k tomu stavěla rezervovaně a zaskočeně. Ani ona se vaření neujala, udělala jen nějaký dezert a vzala je dál. Museli se o sebe postarat sami!“ popsala deníku Aha! Hana Ziková z Primy. Podle ní se Iva celou dobu jenom vymlouvala.

VIDEO: Iva se vykašlala na na natáčení

Video
délka: 01:03.55

Prostřeno FTV Prima

„Z její mámy vylezlo, že je bývalá narkomanka a problematický člověk se spoustou dluhů. Proto do toho šla. Jakmile ale zjistila, že nejspíš nevyhraje, vyřešila to takhle,“ řekla Ziková s tím, že Tranová do show původně přihlásila i svého přítele, který je o dvacet let starší. Nakonec to ale vzala dost zvláštním způsobem na sebe. Podle zdroje ze štábu Primy ji prý navíc den před začátkem jejího vaření surově zbil!

VIDEO: Iva se vykašlala na na natáčení

Video
délka: 00:49.06

Prostřeno FTV Prima

„Asi tam bylo více důvodů, podcenila i přípravu, ten den neměla nic nakoupeno. První den se to soutěžícímu hrozně povedlo, tak věděla, že asi nemá šanci. A taky se vymlouvala, že pracuje v balíkárně v Německu a kvůli práci nemůže,“ prozradila Ziková.

Televize Ivě vyhrožovala pokutou za porušení smlouvy, protože celý týden nakonec museli zvládnout jen zbývající čtyři lidi. „V interní komunikaci jsem pochopila, že jí bylo vyhrožováno nějakými sankcemi za nedodržování smlouvy a ona nereagovala na nic. Co se dělo dál, nevím. Dělám Prostřeno! osm let, a stalo se to poprvé,“ dodala Ziková.

Fotogalerie
9 fotografií