Utajený šéf David Vítek vede firmu se 400 zaměstnanci a ročním obratem 1,5 miliardy korun. Aby si proklepl své pracovníky, aniž by ho někdo poznal, musel se proměnit v nezaměstnaného chlápka s pleší. Nechal si oholit vlasy, maskéři mu dali barevné kontaktní čočky, umělé zuby a také knírek.

V tomto přestrojení si vyzkoušel tahání internetových kabelů kanálem, z čehož neměl největší radost. „Když tam vlezeme, tak se nelekni těch potkanů,“ vyděsil ho jeden ze zaměstnanců. A šéf Vítek měl skutečně strach a znechucení vepsané ve tváři.

Ještě horší zkouška ho pak čekala ve skleníku, kde ho zaučoval o 15 let starší Lubomír. Právě tam musel čelit normám, které nastavil dle know-how holandských firem. Po pár hodinách, kdy bolestí neudržel ruce ve vzduchu při stříhání listů z rajčat, zjistil, že by se takto neuživil.

„Ono se to z kanceláře dobře radí a hodnotí, ale když je pak nastavený limit, v reálu to vypadá skoro nemožně,“ přiznal Vítek poté, co v plnění nastavených norem zoufale pohořel. Jak se šéf vyrovná s dalšími běžnými úkoly svých pracovníků, uvidí diváci dnes ve 20.20 na Nově.

 

Video
délka: 00:46
360p

Utajený šéf trpěl bolestí rukou při práci ve skleníku. archiv TV Nova

Video
délka: 01:10
1080p 720p 360p

Utajený šéf musel vlézt do kanálu plného pavouků. archiv TV Nova

Fotogalerie
15 fotografií