Ve čtvrté řadě se prostě nešetřilo. Sokol tak nebude své ovečky zpovídat v tmavé místnůstce bez oken, ale v dechberoucím prostoru vyrobeném na zakázku. Scénograf Marek Hollý se na 60 metrech čtverečních pořádně vyřádil a instaloval sem 64 speciálních stínidel a skoro čtyřicet metrů čtverečních lesklého plexiskla. Novinkou je i to. že se show nevysílá v neděli, ale v sobotu. A změnilo se i složení poroty.

Predavani maket je narocne 😉 Proto jsme do akce povolali naseho nejlepsiho agenta 😂😜 #tvojetvar #tvojetvarmaznamyhlas

Příspěvek sdílený Tvoje tvář má známý hlas (@tvojetvarmaznamyhlas),Zář 1, 2017 v 4:29 PDT

 

Místo Ivy Pazderkové (37) v ní zaujme Aleš Háma (44). Ten však neusedne mezi Janka Ledeckého (55) a samozvaného předsedu Jakuba Koháka (44), ale bude sedět na místě čtvrtého porotce. Pánové si v každém díle naštěstí pozvou speciálního hosta – krásnou ženu - takže se bude na co dívat... První večer to bude vítězka třetí Tváře Tatiana Vilhelmová (39).

 

Odlevani masky a @berenika_kohoutova_official 👏🏻🙊#tvojetvarmaznamyhlas #tvojetvar

Příspěvek sdílený Tvoje tvář má známý hlas (@tvojetvarmaznamyhlas),Srp 30, 2017 v 7:36 PDT

Hvězdy show se musely popasovat nejen se starou známou pěveckou lektorkou Lindou Finkovou (49), ale nově si je vzal pod křídla herecký kouč Martin Dejdar (52). A vyváděl s nimi doslova psí kusy. Muzikálového zpěváka Jana Kopečného (28) třeba učil mávat vlasy a herečku Bereniku Kohoutovou (26) zase olizovat lízátko. Proč? To zjistíte v sobtou na Nově!

Vše o show Tvoje tvář má známý hlas naleznete: ZDE!!!

VIDEO: Tvoje tvář má známý hlas: Ondřej Sokol bude riskovat život! Tohle v Partičce neuvidíte!

Video
délka: 02:25.58

Tvoje tvář má známý hlas: Ondřej Sokol bude riskovat život! Tohle v Partičce neuvidíte! TV Nova

Fotogalerie
20 fotografií