Marcela Murasová je maminkou dvou dospívajících dcer. Stále se nemůže vzpamatovat ze zrady svého bývalého manžela, i když jsou už dva roky rozvedení. Nevěru jejího muže odhalila starší, 17letá dcera, která tátu s máminou nejlepší kamarádkou přistihla na chalupě. Od té doby se Marcela začala utápět v psychických problémech a smutek zajídala jídlem. Nakonec se vyjedla až na 133 kilogramů. 

Prodavačka Marcela byla prý vždy štíhlá a atraktivní žena. Bývala také velmi společenská a veselá. To se po rozvodu změnilo. „Máma žije jako důchodkyně. Z práce utíká rovnou domů a zajímá se jen o nás, kočku a psa. Večer kouká na televizi, u toho vypije dva litry kofoly, sní bonboniéru a jde spát. V noci slyším, jak jde zase do lednice. Mám o ni strach!“ uvede starší dcera Nikola. Ta se také stane, společně se sestrou a babičkou, Marcelinou největší oporou. 

Video
délka: 00:29

Paní Marcela zhubla díky pořadu Jste to, co jíte 52 kilo! TV Prima

„Dřív jsem jezdila na kole, ale teď mám takový problém s koleny, že se na něj vůbec neodvážím, a raději sedím doma. Chtěla bych chodit třeba na pilates, ale stydím se v tělocvičně před štíhlými holkami,“ přizná Marcela, která se rozhodne se sebou něco udělat a nakonec se stane nejúspěšnější účastnicí pořadu Jste to, co jíte. Ze 133 kg totiž dokáže za čtyři měsíce zhubnout 33 kilo a po osmi měsících se její váha zastaví na 81 kilogramech.

Premiérový díl pořadu sledujte na televizi Prima v pondělí ve 21:30.

Video
délka: 01:07

Osobní zpověď bude plná slz! FTV Prima

Video
délka: 00:50

Poslední rozloučení se stolem hrůzy… FTV Prima

Fotogalerie
33 fotografií