Zpěvačka věnuje show všechen čas. „Prakticky nejezdím domů do Ostravy, jsem tady v Praze. Denně máme tréninky, hodiny herectví a zpěvu. Je to kolotoč. Odcházím v osm ráno a usínám večer okolo osmé u Televizních novin,“ přiznala Blesku Konvičková, která si v tak nabitém diáři našla čas na odreagování, aby se z toho nezbláznila.

„Chodím na bikram jógu, která se cvičí při teplotě 42 ºC. Jsem zpocená od hlavy až k patě, ale pomáhá mi to psychicky. Za prvé to dává kondičku a za druhé posiluje právě psychiku. Nemyslím tam na nic,“ prozradila s tím, že jí to dodává vnitřní sílu.

Markéta už soutěžím mnohé obětovala... ->

Video
délka: 02:17

Markéta Konvičková musela kvuli účasti v “Hlasu” opustit přítele Igor Hellebrandt

Markéta není sama, na kom už se únava z účasti v soutěži projevila. Také Martin Dejdar (52) už poznal, že Tvoje tvář má známý hlas není procházka růžovým sadem. Dokonce má kvůli show i problémy v rodině! Přesvědčil se o tom, když nacvičoval proměnu ve zpěváka The Weeknda.

„Ten text jsem si nemohl zapamatovat. Ani první větu, nic. Tak jsem vezl dceru do školy ráno. Jeli jsme to spolu. Nepovedlo se mi to. Tak mi to třikrát zazpívala sama, což jsem měl takovej vztek, že jsem ji málem vyrazil z auta. Chtěl jsem ji nechat na přechodu a říct jí: Jeď tramvají! Pak mi řekla, že to teda nevypadá nejlíp, ale vždycky někdo musí být poslední,“ prozradil herec.

Kromě dcery má Martin také syna Matěje, který se věnuje hokeji.

Video
délka: 01:20

Dejdarův syn, hokejista Matěj: Ve sportu mi radí Jaromír Jágr! David Turek, Jan Jedlička

V koho se promění příště?

Adéla Gondíková - Technotronic

Martin Dejdar - Věra Špinarová

Martha Issová - Limahl

Tatiana Vilhelmová - Barbra Streisand

Milan Peroutka - Mika

Aleš Háma - Billy Idol

Ondřej Ruml - James Brown

Markéta Konvičková - Rihanna

VŠE O SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS ZDE>>

 

Fotogalerie
202 fotografií