Vágner s Gránským hrají v Divadle Radka Brzobohatého, proto se mu mladší kolega podle informací Blesku ozval, aby ho informoval, že ho v pravidelném společenském týdeníku od ledna nahradí.

„Že v magazínu končíme, se ke mně spíš doneslo,“ nepřímo Vágner přiznal, že zprávu nedostal oficiální cestou. S televizí vše řešil během minulého týdne. „Překvapilo mě to, šlo to strašně rychle,“ dodal Vágner.

„Akceptuji rozhodnutí vedení,“ řekl Petr, který poprvé ve dvojici s Perkausovou uváděl »denní« Top Star už v neděli. A nebál se hrdě dodat, že kolegyni moderátorsky pomohl. 

„Před lety jsem vysílal ve dvojici s Ivanou Gottovou a ona se vedle mě hodně posunula, teď to bylo i v případě Evy. Šlo nám to spolu, a co mám reakce lidí, tak se vždy těšili na naše vysílání,“ prozradil Vágner.

„Zatím spolu budeme moderovat denní Top Star,“ dodal Petr. Diváci je ovšem až do konce roku budou vídat ještě i ve čtvrtečním Top Star magazínu. „Vedení Top Star magazínu mělo od managementu televize pověření, aby tyto změny komunikovalo,“ řekla Blesku mluvčí televize Jana Mrákotová.

Fotogalerie
20 fotografií