A pád serverů HBO Now, který zajišťuje online seriály televize pro Spojené státy, to jasně dokazuje. Stejná situace nastala i na službě HBO Go, která funguje pro zbytek světa, včetně Česka. Nápor fanoušků zvědavých na bitvu bastardů prostě servery neunesly.

Lačnost milovníků Hry o trůny přitom lze pochopit. V obří bitvě á la Pán Prstenů se utkává Jon Sníh po boku Sansy Stark s krutým bastardem Ramsaym Boltonem. Rozpočet této epizody se vyšplhal na desetinásobek, což značí o její epičnosti. Jenže když je zájem velký, může technika selhat.

Televize na jeho odstranění již pracuje. „V noci z neděle na pondělí došlo při nasazení aktuálního dílu seriálu Hra o trůny k technickému problému, proto jsme byli nuceni pozdržet vydání devátého dílu šesté řady seriálu,“ potvrdil webu Reflex Jan Dobrovský z HBO Europe.

Nápor fanoušků prostě předčil očekávání všech. „Celý tým usilovně pracoval od dnešní noci, aby aktuální epizoda byla co nejrychleji nasazena na HBO GO. Ta je v současné době již online,“ dodal.  My jsme ji po jedné hodině odpolední našli, ale nenačetla se.

Fotogalerie
7 fotografií

Proč sledovat poslední řadu seriálu Hra o trůny čtěte ZDE