Další premiérový díl Ano, šéfe! uvidí diváci na obrazovkách Primy již dnes! Tentokrát Zdeněk Pohlreich zavítá kousek za Prahu, do Postřižína, kde se nachází motorest Tereza. Kdysi to býval nejznámější motorest na trase z Prahy do Německa, nová dálnice se mu ale obloukem vyhnula. Majitelka Soňa Helísková jej před lety dostala od otce k narozeninám, moc radosti jí ale dar zatím nepřinesl.

Vztahy s otcem mají ale do idyly daleko, a posledních pár let se nevídají vůbec. Soňa má ze svého autoritativního otce strach a vzpomínky na něj doprovází slzy. Dokáže ji Šéf nakopnout, aby v sobě našla sílu a změnila podnik podle svých představ?

Jak dopadne setkání otce a dcery tváří v tvář za účasti televizních kamer? Moc dobře ne... Přes slzy a pláč na obou stranách se setkání prakticky okamžitě zvrhne v sérii výčitek, osočování a urážení se. Podívejte se na video!

Fotogalerie
4 fotografie

Video
délka: 03:32.27

Nejemotivnější Ano, šéfe: Dramatické setkání otce a dcery po 4 letech! FTV Prima

Ano, šéfe! je pořad, který si od samého začátku klade za cíl pozvednout gastronomii v Česku a u diváků získal značnou popularitu. Nyní na obrazovky už druhým dílem přichází nová, šestá řada. I tentokrát bude šéfkuchař Zdeněk Pohlreich zachraňovat upadající či nefungující restaurace a hospody. Opět před ním leží nelehký úkol – musí zjistit, proč se restaurace potácí v problémech a proč v ní lidem nechutná. Na svých spanilých jízdách se setkává s celou řadou lidí a jejich osudy. Nouze nebude ani tentokrát o břitký humor okořeněný trefnými hláškami, které svérázného Šéfa proslavily.