V nedělním kole Hlasu Česko Slovenska zazpívala písničku Petry Janů "Už nejsem volná" a byl z toho učiněný zlatý hřeb večera. Vysloužila si potlesk ve stoje, některým divákům se leskly v očích dokonce i slzy. V pondělí pak stvrdili diváci její postup do další části.

Ivanna Bagová (18) však dokazuje pravidelně, že má zlato v hrdle a po technické stránce ji nejspíš není ani příliš co vytknout. A právě proto je také pasována do role jedné z favoritek soutěže, což jí však může paradoxně nakonec uškodit. Pro velké favority diváci nehlasují tak často, protože se zdá, že svou pozici mají jistou. Navíc se ozývají tací, kteří její styl považují za poněkud staromódní. Jenže její kouč Michal David doufá, že Ivanna přesto prorazí. A přeje si to hodně i ona sama.

Namísto rodičů se o ní strali prarodiče

Ivanna Bagová pochází z Ukrajiny. Vyrůstala bez otce, kterého ani nezná. A později také bez matky, která odešla během jejího dětství do zahraničí, prý aby svým dětem dala budoucnost, jak Ivanna s dojetím v hlase říká.  

O Ivanninu výchovu se tak starali prarodiče. "Vždycky se mi snažili nahradit to, co mi chybělo. I když mi rodičovská láska chyběla, dodávali mi sílu a povzbuzovali, abych šla dál," odhalila v televizním medailonku.

Z Ukrajiny však ve 14 letech utekla, aby se pokusila o splnění svého snu - stát se velkou zpěvačkou. A vydělat si zpěvem i peníze, které její rodina neměla a dodnes nemá.

Ve 14 letech utekla z Ukrajiny za svým snem a princem

Hudbě se věnuje od pěti let. Ve třinácti letech již měla obdivovatelka Madonny a Christiny Aguilery na kontě několik vlastních písniček. A Hlas Česko Slovenska se pro Ivannu stal životní šancí dotknout se hvězd.

Sen stanout na pódiu před velkým publikem se jí již splnil, i když zatím pouze v rámci soutěže. Ráda by však ještě něco dalšího - najít tu pravou lásku. "Zamiloval jsem se do jednoho chlapce, projevila city a zjistila, že je vlastně na chlapy," poodkryla pro TV Nova další střípek ze své minulosti. Jenže i tady platí ono známé, že trpělivost přináší růže. Na tuhle blonďatou Popelku někde ten její princ určitě jednou čeká. A pokud nevyhraje Hlas, má šanci prorazit i tak. Odhodlání, motivaci i talent na to má.