"Bohužel jsem hrozně přibrala kvůli antikoncepci. To jsem třeba nabrala deset kilo za měsíc, ani jsem nemrkla," řekla Blesk.cz Kateřina, která zpívá v týmu zpěvačky Dary Rolins. "Nakonec jsem ji vysadila, ale nabraná kila nešla ze začátku moc dolů. Snažila jsem se hlavně hodně pít, zdravě jíst a pohybovat se. Ale mému největšímu úbytku váhy vděčím paradoxně svým zubům," vypráví Kateřina, která byla v září minulého roku na trhání osmiček.

"Bohužel se mi zuby pak zanítily, musela jsem na čištění kanálků, jenže i tak se mi zuby kazily. Bylo to fakt peklo, dříve jsem žádné problémy neměla. No a od té doby jsem jedla spíše střídmě nebo kašovité věci kvůli bolavým zubům. Teď už je to celkem v pohodě. Zubařské křeslo už nechci ani vidět," dodává se smíchem Kateřina, která nejraději jezdí na koni a hýbe se převážně venku.

Fotogalerie
11 fotografií

Větší proměnu prodělala i další finalistka Ivanna Bagová, která zpívá v týmu Michala Davida. Ta zkrátila své barvením poškozené blonďaté vlasy a stala se z ní platinová kočka. Během pár měsíců i nějaké to kilo zhubla, to je ostatně vidět i na fotografiích. "Jsem se svým vzhledem nyní spokojená. Vlasy už změnu účesu potřebovaly. Diety žádné nedržím, ale hlídám si co jím," dodala s úsměvem slovenská zpěvačka.

Video
délka: 02:07.87

Kateřina Petráňová během nedělního přenosu TV Nova