Nejslavnější slovenský zpěvák, kterého proslavily hity jako Po schodov, Štěstí je krásná věc nebo Srdce jako kníže Rohan, se jako host objevil v posledním finálovém večeru SuperStar. A všechny pořádně vystrašil. Kdysi vytáhlý elegán, jehož svodům podlehly desítky žen, se proměnil v obtloustlého nemotorného starce.

Za poslední roky totiž nabral na váze několik desítek kilogramů, a kvůli nadváze má velké problémy s pohybem. Podle zpráv ze zpěvákova okolí teď Müller váží přes sto padesát kilogramů!

„Jak asi můžeš vidět, tak mám velké problémy s váhou,“ přiznal v rozhovoru s jedním finalistou SuperStar Müller.

Müller se tak nápadně mění ve svého otce Vlado Müllera, kterého si pamatujeme ze seriálu Přátelé Zeleného údolí, kde ztvárnil roli lesníka Horynu.

Potká Richarda stejný osud? Jeho otec byl totiž jako on samotář a po úrazu v divadle, kdy se pod ním propadla podlaha, se už na jeviště nevrátil. Odjel na svou chatu, kde žil v ústraní a v roce 1996 tam podlehl rakovině. Sám, bez rodiny a přátel! Na jeho žádost dokonce jeho manželka musela utajit i to, kde leží jeho hrob.

Fotogalerie
7 fotografií

Richard se po drogových eskapádách a odchodu od manželky a dětí stejně jako otec utápí v samotě a depresích. "Víte, jsem maniodepresivní," přiznal se zpěvák k nemoci, která se vyznačuje střídáním stavů euforie s obdobím těžkých depresí. Občas se přidala i nechuť k muzice. Teď se chce Müller vrátit na pódia, povede se mu to? Müllerův životní příběh plný zoufalství a marnosti>>