Matka úspěšného finalisty Melanie Chodúrová otevřeně promluvila pro server Pluska.sk o existenčních problémech jejich rodiny.

I když SuperStar Martin Chodúr (19) pochází ze skromnějších poměrů, jeho rodiče mu peníze na drahé hudební nástroje a učitele hudby vždy nějak našli. Do svého syna investovali doslova všechny životní úspory. Martinova máma totiž už před pěti lety ztratila práci a novou si od té doby nemůže najít. Otec pracuje jako strojník, takže si rodina moc vyskakovat nemůže.

„Při nástupu na Janáčkovu konzervatoř jsme museli zaplatit 100 tisíc korun za klarinet,“ prozradila paní Melanie. Cena ostatních nástrojů také není zrovna nízká. Například jen za heligónku by jste zaplatili víc jak tisíc eur. I ostatní hudební nástroje na které Martin hraje se pohybují v podobných sumách. „Někdo má auto, někdo jezdí na dovolenou a my máme Martina,“ konstatovala nezaměstnaná paní Chodúrová. Do Bratislavy se na přímý přenos dostala za synem jen jednou, vlakem je to pro celou rodinu finančně neúnosné.

Obětaví rodiče, by asi v případě Martinovy výhry nic nedostali, podle jeho slov by si totiž za vyhrané peníze (3 miliony korun) pořídil byt. „Koupil bych si byt, abych mohl žít se svojí přítelkyní,“ řekl už dříve Martin Chodúr. Jeho rodiče se tak dočkají jen synovy lásky.

 

Fotbal na Facebooku

Stahuj písně ze SuperStar!

Vše o SuperStar