V Česko Slovensko má talent se o štěstí pokoušely osmileté děti Vanesa Šanková a Marek Paťko. Vyjukaná dvojice oblečená ve stylu latinsko-amerických tanečníku se hodně snažila, aby jejich cha-cha byla sexy, ale pokusy o taneční kroky a svůdné vlnění by nejspíš zaujaly strejdy se slabostí pro holčičky a chlapečky, než hledače talentů. Není divu, když děti své vystoupení zkoušely jen týden.

Urputní rodiče vysílají do boje své děti

Bylo zřejmé, že děti do soutěže nacpali jejich rodiče, kteří sami nemají talent, ale urputně se snaží splnit si svůj životní sen - stát se hvězdou!

"Milé děti, když vás pošleme dál a vy bude takhle tančit, tak určitě vypadnete. Chtělo by to, abyste začaly víc trénovat," poradil dětským tanečníkům porotce Jan Kraus. Jejich vystrašené obličeje svědčily o velkém strachu a hlavně stresu. Také stačilo první kladné hodnocení Jaro Slávika a malá Vaneska se naplno rozplakala.

Holčička ukázala téměř celé pozadí
Holčička ukázala téměř celé pozadí
Autor: Reprofoto TV Prima

"Bylo to pro ni velmi stresující. Dlouho oba čekali, až půjdou na řadu, a úplně je odrovnala tréma a strach z neúspěchu," tvrdí zdroj ze zákulisí. Nakonec porota ubrečenou blondýnku v modrých flitrovaných šatičkách a jejího třesoucího se kolegu pustila dál.

Habera a jeho úchylné narážky!

V konkurenční Talentmanii salsu zatančily o něco starší děti, přibližně desetileté, ale nevypadalo to o nic méně zvráceně než v primácké soutěži.

Pohledná brunetka v černých šatech s volánkovou minisukní Noemi není pro porotkyni Adelu Banášovou žádnou neznámou, prý byla pravidelnou účastnicí různých tanečních soutěží.

Nova se nebála Noemi natočit zadeček
Nova se nebála Noemi natočit zadeček
Autor: Reprofoto TV NOVA

"Noemi je taková záhadná bytost. Neměly by se oči partnerů navzájem střetnout a trochu potěšit?" zeptal se udýchaných tanečníků Habera, který se na malé tanečnici doslova pásl pohledem. Naštěstí její partner špatně slyšel, takže odpověděl na něco jiného.

Jsou od Paľa, otce vychovávajícího tři děti, takovéhle poznámky opravdu nutné? Pokud si zpěvák nevšiml, tak dětem bylo sotva deset let a pochybujeme, že v nich temperamentní až hříšný tanec vyvolává erotické jiskření.

Co na to říká dětská psycholožka PhDr. Tamara Cenková?

"Salsa i cha-cha jsou erotické tance, které patří k dospělým a ne k dětem. Myslím si, že v době, kdy se neustále rozebírá pedofilie, by žádná televize neměla děti tančící zmíněné tance vysílat a cenzura už měla být v době castingu. Naše kultura je velmi vstřícná vůči erotice, ale ne vůči dětem, které ji reprezentují," říká známá dětská psycholožka.

"Existují určité kultury, kde je zcela běžné, že malé děti začínají velmi brzy tančit různé tance. Dlouhou dobu jsem žila v Alžírsku a tam je velmi časté, že jak holčička začne chodit, učí se břišní tanec. Ale opět říkám, k nám podobné věci nepatří," dodává Tamara Cenková.

Fotogalerie
9 fotografií