Hvězdná porota měla poprvé možnost potkat se s těmi, kteří obstáli v předvýběrových kolech a byli vybráni ze 6000 soutěžících, aby se předvedli na divadelních prknech, a to už před televizními kamerami. Během dvou náročných dnů pražského castingu zhlédla trojice porotců přes osmdesát nejrůznějších vystoupení všeho druhu.

Lejno na prknech Národního divadla!

O největší rozruch se na prknech ve Zlaté kapličce postaral rodeový jezdec, který na jevišti předváděl lasování a k němu si přivedl živou krávu. Ta nebyla z faktu, že stojí na prknech Národního divadla, nijak roztřesená jako někteří soutěžící. Zneklidňovaly ji ale světla, pískání a hulákání publika.

Když se jí pak nad hlavou ozval ječivý zvuk a rozsvítil se porotcův nesouhlasný křížek, lekla se a přímo na jevišti se vykálela!

Porotci Janu Krausovi úsměv na rtu vykouzlila imitátorka Haliny Pawlovské, Naděžda Krupská. „Možná proto, že je to poprvé a zároveň naposledy, co Halina Pawlowská vystupovala v Národním divadle,“ utrousil Kraus.

Bílé se vybavilo celé mládí

Lucie Bílá byla z některých soutěžících tak nadšená, že doslova skákala ze židle. Líbili se jí například hip-hopoví tanečníci, potěšila ji i rodinná metalová kapela, která jí připomněla časy, kdy ona sama vystupovala s kapelou Arakain.

Svým uměním, ale i krásným úsměvem ji okouzlil i čtrnáctiletý žonglér Zdeněk Polach mladší. „Do tebe musí být zamilovaná celá třída,“ usoudila.
Šokovaně poslouchala i třináctiletou Čechošvýcarku Julii Marii Sakar, která zazpívala neuvěřitelně vyzrálým hlasem známý hit. „Viděla jsem, že máš vytištěné plakáty, já bych si s dovolením taky jeden vzala,“ dala najevo, že má v Julii silnou konkurentku.

Hvězdná porota - Bílá, Kraus a Slávik

Zpěvačka Lucie Bílá je z celé trojice nejshovívavější. Oceňuje nejen talent, ale taky nadšení soutěžících a to, nakolik do svého vystoupení dávají i srdce.

Producent Jaro Slávik je v soutěži Česko Slovensko má talent je tím pověstným katem, českým Simonem Cowellem, který nešetří kritikou a s pochvalou zachází jako se šafránem.

Moderátor Jan Kraus je sarkastický, jak se od něj očekává. Chvílemi soutěžící vůbec nešetří, a někdy ani publikum. Celou dobu se tváří spíš vážně.

Hvězdná porota - Jan Kraus, Lucie Bílá a Jaro Slávik
Hvězdná porota - Jan Kraus, Lucie Bílá a Jaro Slávik
Autor: TV Prima

Moderátory soutěže Česko Slovensko má talent je Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch.

Fotogalerie
7 fotografií