Topmodelka má po třech dětech (Tobias, Mína a Aiden) neskutečnou postavu, takže nikoho neudivilo, že si na bál vyrazila ve velmi odvážných šatech. Róba z pravého hedvábí Terezu doslova objímala a při sebemenším pohybu okolo ní rozvlnila. Čímž nechtěně odhalovala víc než zřejmě Maxová chtěla. A tak pozornějším hostům neuniklo, že modelka nemá podprsenku a její barva kalhotek je bílá.

I když módní protokol Plesu v Opeře velí střídmou večerní toaletu bez zbytečných vyzývavých prvků - pravá dáma totiž nejde na ples, aby dávala všem ostatním najevo, „že na to má”, tak Andrea Verešová zvolila bílé šaty s vysokým rozparkem. Ten odhaloval nejenom její stehno, ale i rozkrok.

Opilá Vítová tančila na boso

Nejopilejší hvězdou byla jednoznačně Romana Jákl Vítová. Návrat do společnosti oslavila šampaňským, což se projevilo na tanečním parketě. Dokonce i střevíčky na vysokém podpatku šly dolů a tančilo se na boso.

 

Holky se odvázaly až na disco
Holky se odvázaly až na disco
Autor: Jan Tůma, Martin Mithofer

Keira s obří modřinou

Hvězda Plesu v Opeře Kiera Chaplin měla při zahajovacím valčíku problémy s dlouhými a těsnými šaty. Naštěstí jí rychle pomohll tanečník Jan Onder. Překážející šaty jí vykasal. Kiery paži zdobila ošklivá modřina. Zda to bylo od lekcí tance, které jí den před bálem Jan dal nebo neopatrnost není známo.

Kiery rameno zdobila velká modřina
Kiery rameno zdobila velká modřina
Autor: Jan Tůma, Martin Mithofer

Dražba a tombola nakonec vynesla Nadaci Terezy Maxové a rozvoji Dětského krizového centra 642 tisíc korun. Letošní Ples v Opeře měl nádech doby Rudolfa II., od jehož úmrtí uplynulo 400 let. Kvetoucí renesanci 17. století navodila výzdoba Státní opery i podávané občerstvení.

Fotogalerie
14 fotografií