Vzhledem k tomu, že neshody v rodině trvají už skutečně dlouho, viděl Karel III. svá vnoučata osobně jen párkrát a občasné video hovory už mu podle všeho nestačí. Podle britského deníku Mirror by chtěl „dohnat ztracený čas“ se svými vnoučaty ze Sussexu.

Podle dostupných informací totiž na Archieho ani Lilibet nezapomíná, malé princezně, která slavila minulý týden narozeniny, poslal dárek i přáníčko a je tak jasné, že chce, aby byl součástí života všech svých vnoučat. „Nade vše si cení rodiny a ať už bude jeho vztah se synem jakýkoli, nikdy by se nespokojil s tím, že vnoučata uvidí jen při video hovoru,“ prozradil jeden z jeho přátel.

Napětí mezi princem Harrym, jeho manželkou Meghan Markleovou a zbytkem rodiny nijak nepolevuje. Pošramocené vztahy se nenapravily ani ve chvíli, kdy se ukázalo, že král Karel III. bojuje s rakovinou. Stejná diagnóza navíc trápí i manželku prince Williama,  a je tak jasné, že než na usmíření s bratrem myslí William hlavně na zdraví své manželky Catherine, která se v poslední době stáhla do ústraní a neobjevuje se na veřejnosti.

Video
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Listování »ubrečenými« memoáry prince Harryho pdc, blp, Červený Chebotareva

Fotogalerie
64 fotografií