V královské rodině patří pólo mezi jeden z nejoblíbenějších sportů. Vždy to bylo velké hobby krále Karla III. (75), jehož pravidelně chodila na zápasy podporovat tehdejší manželka, princezna Diana, a také jeho maminka, královna Alžběta II. (†96). Lásku ke sportu v sedle koně po něm podědil i jeho mladší syn Harry (39), jenž se o víkendu účastnil ve Wellingtonu na Floridě soutěže Royal Salute Polo Challenge. A tu se svým týmem Royal Salute Sentebale vyhrál.

Harryho ten den natáčela společnost Netflix jako součást nové smlouvy se streamovací službou - jak rusovlasý princ, tak jeho manželka, někdejší hvězdička seriálu Kravaťáci, pro ně natáčejí pořady. Ten Harryho bude právě o pólu, a tak jeho úspěch musel být patřičně zdokumentován. Kromě toho však přítomní novináři zachytili i okamžik, kdy Meghan Markleová odměnila vítězného manžela polibkem.

Video
Video se připravuje ...

Překvapení pro Harryho a Meghan na filmové premiéře: Museli sedět mezi "obyčejnými lidmi" Twitter

Pózovali přitom docela stejně jako Karel, tehdy ještě princ Charles s Dianou v roce 1987, na což si mnozí příznivci britské monarchie okamžitě vzpomněli. On nalevo, ona napravo, oba drží ruce na vzácném poháru... Ta podobnost byla přímo do očí bijící. Velký rozdíl je však v tom, jak to udělala - zatímco Diana vtiskla svému muži pusu spontánně a přímo na hřišti, u Meghan šlo o promyšlenější akci. 

Z nějakého záhadného důvodu se totiž bývalá seriálová herečka fotila na pódiu v Grand Champions Polo Club s vítězi, jako kdyby na jejich úspěchu měla nějaký podíl i ona - a nepostavila se skromně jenom na kraj, ale přímo doprostřed, hned vedle Harryho. Přitom použila své ostré lokty, aby po boku jejího muže nebyla jiná žena, důrazně jí nakázala, aby si stoupla jinam, přestože ona dáma, na rozdíl od Meghan, patřila mezi pořadatele akce...

Fotogalerie
33 fotografií