Pátek 24. března 2023
Svátek slaví Gabriel, zítra Marián
Zataženo, déšť 16°C

Impulzivní Harry, nezkušená Diana a pragmatik Karel III.: Tajemství prvního sexu!

/
 • Jak přišli "ti s modrou krví" o poctivost?
  21. února 2023 ● 05:00

  Díky memoárům prince Harryho (38) víme, že rusovlasý rebel přišel o své panictví kdesi na poli za hospodou s tehdy devatenáctiletou blondýnkou. Jak na tom ale byli ostatní členové jeho rodiny s modrou krví, třeba tatínek, maminka nebo macecha?

  Příběh prince Harryho o ztrátě nevinnosti s dnes čtyřicetiletou řidičkou bagru Sashou Walpoleseovou se nejspíš zapíše do historie. Vévoda ze Sussexu však není jediným členem královské rodiny, o jehož „poprvé“ se objevily různé senzační historky...

 • 1.

  Princ Charles a Amanda Barrieová

  Dospívající princ Charles, dnes král Karel III. (74), to měl mít snadné. Místo toho, aby hledal dívku, se kterou chce přijít o poctivost, byla mu jedna vhodná dáma k tomuto účelu vybrána. Podle DailyMail to měla být dnes sedmaosmdesátiletá Amanda Barrieová, tehdy krásná britská herečka, která následníka trůnu zasvětila do tajů lásky...

   

  Barrieová tvrdila, že herec James Robertson Justice (†68), přítel prince Philipa (†99), ji pozval do svého domu ve Skotsku a žádal ji, aby se setkala s mladým Charlesem, který tehdy navštěvoval školu Gordonstoun, a prožila s ním nezávazný románek. Justice prý patřil mezi osm vybraných lidí, kteří měli vytipovat vhodnou osobu, která by byla pro Charlese tvou pravou.

   

  „Byl zjevně velmi v rozpacích a pořád kolem toho kroužil, než to z něj nakonec vypadlo,“ vzpomínala Barrieová. „Řekl mi, že chtějí někoho, kdo nemá příliš mnoho zkušeností, ale má smysl pro humor.“ Nakonec však odmítla, jelikož cítila, že to rozhodně nesmí udělat – v té době, kdy měla být Charlesovou milenkou, mu bylo pouhých 14 let.

 • 2.

  Princ Charles a Lucia Santa Cruzová

  Podle oficiálního životopisce krále Karla III. Jonathana Dimblebyho se současný vladař seznámil s různými způsoby lásky jako student na Cambridge. O věneček přišel s Lucií Santa Cruzovou (79), krásnou a chytrou dcerou chilského velvyslance, která pracovala pro mistra jeho Cambridgeské koleje, bývalého konzervativního politika lorda ‚Rab‘ Butlera.

   

  Zda i ona byla pro jejich románek „doporučena“, se můžeme jenom domnívat. Jisté je, že byla v mnoha ohledech naprosto vhodná k tomu, aby se o uvedení mladičkého Charlese do pohlavního života postarala...

 • 3.

  Camilla Shandová a Kevin Burke

  Někteří tvrdí, že osobou, která připravila o panenství královnu-manželku Camillu (75), byl Kevin Burke, tehdy nezávislý bohatý devatenáctiletý mladík, který si na konci 60. let nikdy nemohl stěžovat na nezájem „debutantek“, tedy mladých žen uváděných do společnosti. Camilla, v té době Shandová, jej však okouzlila – byla totiž naprosto jiná než ostatní dívky, co se mu nabízely.

   

  „Byla úžasně zábavná, nesmírně populární, a přestože nebyla kráska, byla atraktivní a sexy,“ vzpomínal později Burke. „Nikdy nebyla upjatá nebo stydlivá, vždycky měla co zábavného říct.“ S Camillou randil zhruba rok, poprvé spolu měli sex, když jí bylo 17 let – po debutantském plese v březnu 1965. „Asi jsme se milovali. Ale pak mě opustila,“ posteskl si.

   

  Některé spekulace uvádějí, že to, že nebyla pannou, z ní v očích královské rodiny dělalo ženu lehkých mravů, a právě proto si nemohla vzít Charlese za manžela. Možná je to kruté, ale v té době bylo pro prince z Walesu nezbytné, aby si vzal panenskou nevěstu....

 • 4.

  Princezna Diana a princ Charles

  A přesně tehdy vstoupila na scénu princezna Diana (†36). Zesnulá královna Alžběta II. (†96) chtěla, aby se její nejstarší syn oženil s nevinně vypadající slečnou Spencerovou, a celý národ věděl, že křehká blondýnečka ve věku 19 let nikdy neměla přítele, s nímž by navázala vztah na takové úrovni, aby s ním přišla o poctivost. Před svatbou dokonce lord Fermoy, Dianin strýc, veřejně skrze Washington Post ujistil lid, že před Charlesem nikdy „neměla milence“.

   

  To vše se samozřejmě změnilo až v okamžiku, kdy potkala budoucího krále. Pro jeho nejbližší byla ale snaha najít panenskou nevěstu téměř nadlidským úkolem, v knihách, které o životě Diany napsala spisovatelka Tina Brownová, to dokonce přirovnávala málem k hledání lochneské příšery... 

 • 5.

  Princezna Anna a Andrew Parker Bowles

  A na závěr ještě jeden milostný propletenec. Má se za to, že princezna Anna (72) ztratila své panenství s Camilliným bývalým manželem Andrewem Parkerem Bowlesem (83). V době, kdy se do něj mladší sestra krále Karla III. zakoukala, to byl mimořádně atraktivní a sebevědomý muž, armádní důstojník a hráč póla, který byl sexuálně velmi zkušený a měl prý spoustu přítelkyň.

   

  Tvrdilo se, že princezna Anna byla do něj v té době šíleně zamilovaná, ale byla pro něj příliš mladá – byl mezi nimi jedenáctiletý věkový rozdíl. Navíc se Anna bála, že má potenciál být nevěrný.

   

  Nicméně i když se Anna a Camilla do Andrewa zamilovaly vlastně obě, nikdy mezi nimi nevznikl takzvaný milostný trojúhelník. Časově se prý jejích vztahy nijak nepřekrývaly... A všichni tři jsou dodnes skvělými přáteli. Anna, která je provdaná za Timothy Laurence (67), dokonce s Andrewem často navštěvuje dostihy a jiné společenské události.

 • 6.

  Galerie

  Na další snímky se můžete podívat do naší galerie...

  Video
  délka: 05:29.12
  Video se připravuje ...

  Na zdraví našich chotí a milovaných žen aneb Příběhy královských milenek Videohub

  Fotogalerie
  63 fotografií

Harry & Meghan

Harry & Meghan je nový dokmentární seriál z dílny streamovací služby Netflix, kde pár přibližuje překážky, které museli během svého vztahu překonat.

Nejzásadnější obvinění Komentář Jindřicha Forejta 4 lži v dokumentu Pravda o zásnubách 5 šokujících odhalení Matka Meghan o Harrym Archie

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

Milla: O panenství křehké blondýnečky by se dalo zřejmě s úspěchem pochybovat když budeme vycházet z fotky s Adamem Rossem kdy na posteli spolu čtou stejnou knihu.Velmi důvěrné.Proč sse o zpm píše v novinách-protože Harry je pako,vyblil to na sebe v knize a milý tisk v tom hned propral další royals kteří na rozdíl od Harryho mají soudnost a vkus.

(24. 02. 2023 07:34)

sakajeva: Nechte ho být, každý to někdy dělal poprvé, ale proč se o tom píše v novinách, to je mi záhada.

(21. 02. 2023 07:09)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy