Jakmile se dala dohromady s Harrym a musela v roce 2018 nastoupit do královské lóže, učinila Meghan těžké rozhodnutí – jednoho ze svých dvou pejsků musela nechat u známých v Kanadě. Tvrdilo se, že je Bogart příliš starý na létání, a doprovod novopečené vévodkyni dělal už jen mladší bígl Guy.

Když se letos Meghan s Harrym rozhodli opustit monarchii a začít žít plnohodnotný život nejdříve v Kanadě, očekával se velký návrat dvou starých známých. K tomu ovšem nedošlo a kříženec labradora a německého ovčáka i nadále přebýval s přáteli Meghan, ačkoliv se vévodkyně nacházela ve stejné zemi a Bogart cestovat nemusel. Nakonec se veřejnost dopátrala ke smutné pravdě - pes totiž nesnáší manžela své paničky. A Meghan dala přednost nové lásce před tou starou - k němé tváři.

Video: Reakce na film Havel: Dagmar změnila názor! A Spirit utajil těhotenství i svatbu

Video
délka: 03:34.00

Reakce na film Havel: Dagmar změnila názor! A Spirit utajil těhotenství i svatbu Bára Horáková, Lukáš Červený

Zdroj blízký Sussexům pro britský The Sun uvedl: „Meghan toho psa milovala, ale rozhodnutí nechat ho u přátel vyplývalo z těžkého vztahu mezi ním a princem Harrym. Bogart ho nikdy nepřijal.“ Když se ti dva poprvé setkali, Meghanin pes údajně vrčel a štěkal a takto ho vítal neustále. „Neměl ho vůbec rád,“ pokračoval zdroj s tím, že vévodkyně musela vymyslet, jak to udělat. Nakonec dospěla k tomu, že nejlepší bude ani jednoho z nich netrápit a psa přenechat přátelům.

Společnost známé dvojici kromě bígla Guye od roku 2018 dělá černý labrador Oz, kterého rovněž adoptovali z útulku a s nímž byli několikrát viděni v Los Angeles při venčení. O Oze se občas přijde postarat také Meghanina matka Doria (63).

VIDEO: Nové informace o stavu Josefa Laufera! A smůla Gombitové. Co od Ivany nečekala?

Video
délka: 02:36.68

Nové informace o stavu Josefa Laufera! A smůla Gombitové. Co od Ivany nečekala? Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
112 fotografií