Spisovatelka Lady Collin Campbellová (70), která pro své oddané čtenáře chystá peprný pohled do zákulisí královské rodiny v podobě nové knihy o vévodech ze Sussexu, odhalila střípek, který předznamenal jejich pád. Plán představit světu Meghan jako „úspěch“ a nový klenot rodinné značky smutně zkrachoval pouhé čtyři dny po snových vdavkách.

Podle Cambpellové, která skandál nastínila deníku The Sun, se zlomový okamžik, kdy rodina prozřela a zalitovala, koho to mezi sebe vpustila, odehrál na večírku oslavující Charlesovy úspěchy v charitativní sféře. Po Harryho (35) dojemném přípitku přišla na řadu Meghan. Jako nováček v monarchii, stále tápající v leckdy nesmyslných pravidlech a příkazech o chování, netušila, že to, co řekne, bude konzervativní část rodiny brát jako urážku.

VIDEO: Dokument o Gottovi bude i s Dominikou, má to ale háček! A Lounová si nechala zmrazit vajíčka

Video
délka: 02:30.16

Dokument o Gottovi bude i s Dominikou, má to ale háček! A Lounová si nechala zmrazit vajíčka. Bára Horáková, Lukáš Červený

„Stalo se to na zahradním večírku v Buckinghamském paláci k příležitosti Charlesovy práce v charitě. Něco se stalo v úterý a já se o tom dozvěděla následující večer u večeře s člověkem, který má v paláci výborné kontakty. Všechny nás to ohromilo a tušili jsme, že to nebude dobré. Nebylo to dobrou předzvěstí pro Meghan, všichni jsme doufali, že ty informace jsou nesprávné, ale samozřejmě, byla to pravda,“ řekla tajemně.

Co tak hrozného Meghan vypustila, Campbellová neprozradila. „Nemůžu to říct přesně, ale objeví se to v mé knize,“ nalákala fanoušky na titul Meghan a Harry: Jejich opravdový příběh, který by měl na pulty dorazit ještě tento měsíc.

VIDEO: Strach lékařů: Probudí se Laufer a v jakém stavu bude? A trápení Kuklové bojující s rakovinou

Video
délka: 02:27.40

Strach lékařů: Probudí se Laufer a v jakém stavu bude? A trápení Kuklové bojující s rakovinou. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
54 fotografií