Klid královská rodina nenachází ani poté, co se rozloučila s problémovou vévodkyní ze Sussexu Meghan Markleovou (38) a princem Harrym (35). Chystaný dokument o milované princezně Dianě odhalí její temná zákoutí, která budou těžce stravitelná především pro její syny.

Čtyřdílný snímek s názvem Being Me: Diana se podle deníku The Sun bude soustředit na princeznin duševní stav. Produkční tým společnosti DSP, stojící například za filmovým trhákem 127 hodin, tvrdí, že se v dokumentu dozvíme o čtyřech pokusech o sebevraždu, jež byly důsledkem nešťastného manželství s Charlesem a poruchy příjmu potravy krátce před medializovaným rozvodem v roce 1992.

Tajemstvími Dianina života nás v četných rozhovorech provedou její blízcí a v dokumentu uslyšíme i zvukové nahrávky, které Diana vytvořila těsně před svou smrtí. Jeden z dílů by se také měl točit kolem princeznina bolestného dětství. Společnost DSP se s dokumentem obrátila na společnost Netflix, zda se bude vysílat právě tam, je to ale nepravděpodobné – s Netflixem spolupracuje princ Harry, kterého si streamovací gigant velice váží.

Zdroj blízký královské rodině tvrdí, že se palác od dokumentu distancuje. „Monarchové a stejně tak rodina Spencerů s tím nechtějí mít nic společného,“ uvedl. William a Harry budou obzvláště naštvaní, hlavně pak Harry, pokud se Netflix podvolí a dokument začne vysílat.“

Fotogalerie
61 fotografií