Jak si většinu věcí dělají po svém, ani v tomhle ohledu Harry s Meghan nezvolili tradiční cestu. Když totiž v britské královské rodině přijde na oznámení jmen kmotrů šlechtických potomků, rodiče je sdělují v době křtin. Ovšem vévoda s vévodkyní ze Sussexu tak tenkrát neučinili. Ti se rozhodli držet jména kmotrů jejich synka v tajnosti.

Jakmile ale jakékoli tajemství zná víc než jeden člověk, postupně se šíří, až se z něj stane veřejně známá věc. A jelikož podobný vývoj nastal i v tomto případě, mohl britský deník The Sunday Times přinést obě dvě jména. O to, aby se stala Archieho kmotrou, chlapečkovi rodiče požádali Tiggy Pettiferovou. Byť se nejedná o jméno celosvětově známé osobnosti, pro Harryho jde o mimořádně blízkou osobu. Tiggy totiž dlouhé roky pracovala jako jeho a Williamova (37) chůva, díky čemuž k ní mladšího z bratrů pojí silné osobní pouto.  

Významnou úlohu kmotra pak manželé svěřili Marku Dyerovi. Toho Harry poznal, když Dyer vykonával úlohu osobního asistenta jeho otce prince Charlese. V průběhu let si Dyer získal důvěru nejen Charlese ale i Wiliama a Harryho a to údajně tak velkou, že ho oba princové považují za druhého otce. Nebo soudě dle výše zmíněného minimálně Harry rozhodně.      

VIDEO: Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video
délka: 01:35.96

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

Fotogalerie
38 fotografií