Toho, že něco na fotografii nesedí, si všimli uživatelé sociálních sítí, kteří okamžitě oficiální vánoční snímek začali komentovat. "Podívejte se Meghan do obličeje, je to upravené photoshopem. Její tvář je jasná a všechno ostatní je rozmazané. Archieho tvář vypadá, jako by byla na fotografii přidělaná," shodují se podle Daily Mailu fanoušci královské rodině.

Nepřirozeně ostrá Meghan

Pravdou je, že malé princátko jakoby vystupuje z fotky a jeho rodiče jsou za ním. Zatímco princ Harry je lehce rozmazaný, jeho manželka má bezchybnou tvář jako vosková figurína. Působí to velmi nepřirozeně, až afektovaně. Rozhodně z toho na první pohled nevyzařuje klidná a pohodová vánoční nálada.

Další věc, co lidem vadí, je to, že je snímek černo-bílý. Což taky nevyznívá svátečně a rodinně. "Je to asi ten nejhorší obrázek, co jsem kdy viděl," rozčiluje se jeden z uživatelů. Diskuze pod snímkem se pěkně rozhořela. "Když se podíváme na stín u tváře Meghan, tak její půlku obličeje kvůli vlasům nevidíš. Všechno, co vidíš, je jen její půlka tváře a divné vlasy," napsal další uživatel sociální sítě.

Smršť pohoršení ze sociálních sítí

"Detaily na její tváři jsou vylepšené," přitakává další. "Její tvář byla buď příliš vytažená nahoru, nebo značně vyžehlená. Nemůžete změnit zákony fyziky, ať jste, kdo jste," přiložil pod kotel další komentátor netradičně vyhlížející fotografie.

Fotogalerie
205 fotografií