Nejznámější britská rodina po dovolené na ostrově Mustique podle deníku Metro odpočívá s královnou Alžbětou na jejím hradě Balmoral. Užívají si poslední společné chvíle před tím, než nejmladší dva členové nastoupí do školy.

Roční Louis je ještě v péči rodičů, princ George se chystá do druhého ročníku v Thomas’s Battersea School v Londýně. Tenhle rok se k němu poprvé přidá i jeho sestra Charlotte. Oba se musí připravit na nával zodpovědnosti, a v případě George i na změny v rozvrhu.

Spolu s angličtinou, přírodními vědami, dějepisem, geografií, hudební výchovou a náboženstvím ho čeká i tělesná výchova, která je propojena s baletem, informuje People. Už před rokem jeho otec princ William na besedě v Kensingtonském paláci s finalisty sportovní soutěže přiznal, že „George také tancuje a miluje to“.

Za doprovodu živé hudby bude princ George cvičit balet každý týden, a to 35 minut. Thomas’s Battersea School v Londýně stojí 23 000 liber za rok (víc než 300 tisíc korun) a zakládá si na vedení studentů k zodpovědnosti a schopnosti nezávisle pracovat. „Učební osnovy prezentované ve 2. ročníku odrážejí zvýšenou schopnost dětí, ať už z akademického nebo společenského hlediska,“ píše Helen Haslem na stránkách školy.

VIDEO: Těm to sluší! Kate se ukázala na veřejnosti se všemi třemi dětmi.

Video
délka: 00:55.24

Těm to sluší! Kate se ukázala na veřejnosti se všemi třemi dětmi. @kensingtonroyal

Fotogalerie
19 fotografií