Až do dnešního dne nebylo oficiálně nikým z královské rodiny potvrzeno, kde vlastně přišel malý hrabě na svět. Vévodkyně Meghan se v minulosti nechala slyšet, že by preferovala domácí porod. Vzhledem k tomu, že ale přibližně týden miminko přenášela, spekulovalo se, že využila služby londýnské soukromé nemocnice, kam byla potají převezena.

Mluvilo se také o možnosti využití náhradní maminky a někteří spekulanti zašli dokonce tak daleko, že zpochybňovali Harryho otcovství. Nově zveřejněný rodný list hraběte Archieho ale jasně zalepil pusu všem skeptikům. Vévodkyně Meghan přivedla Archieho na svět v soukromé nemocnici Portland v Londýně a otcem je skutečně princ Harry.

Rodný list hraběte Archieho

Důvod, proč Harry s Meghan nechtěli místo porodu zveřejnit, je jednoduchý. Snažili se, aby porod a následující dny proběhly pokud možno v co největším soukromí. V rodném listu je u povolání maminky vyplněno "Princezna Velké Británie", stejně jako tomu bylo i v případě porodu manželky prince Williama (36) Kate Middletonové (37).

VIDEO: Británie se dočkala: Meghan porodila! A návrat Stašové k bývalému manželovi?

Video
délka: 03:25

Británie se dočkala: Meghan porodila! A návrat Stašové k bývalému manželovi? Martin Balcar, Jan Jedlička

Fotogalerie
88 fotografií