V pondělí v dopoledních hodinách vévodkyně ze Sussexu přivedla na svět chlapce, jehož jméno zatím spolu s princem Harrym světu neoznámili. Navíc miminko ani neukázali, jak bylo doposud v královské rodině zvykem. Kdy tedy spatříme malé princátko? 

Když Harry oznamoval, že má syna a má z něj velkou radost, nechal se mimo jiné slyšet: „Budeme potom schopni se s vámi sejít, během dvou dnů, jak bylo plánováno, a sdílet to s vámi jako s rodinou. Aby každý mohl vidět miminko.“ Tím naznačil, že s Meghan hodlají svého chlapečka nechat vyfotografovat už v průběhu dvou dnů od porodu.

Ostatně i britský Mirror už potvrdil, že vévodkyně a vévoda hodlají tuto středu svolat profesionální focení. Tím pádem už by si novopečená maminka stihla po narození syna náležitě odpočinout a dát se do pořádku. Kromě toho ale pravděpodobně v týdnu může dvojice očekávat i návštěvy od rodiny a přátel. Všichni jim budou zkrátka chtít pogratulovat k přírůstku do rodiny.  

Ovšem podle Mirroru je také možné, že poté Meghan na veřejnosti neuvidíme celé čtyři týdny. Svou mateřskou dovolenou ale chystá přerušit už měsíc po porodu a 8. června opět předstoupit před objektivy fotoaparátů a kamer. Měla by se totiž objevit na tradičních oslavách Trooping the Colour, kdy Británie oficiálně slaví narozeniny královny Alžběty II. (93), ačkoliv ve skutečnosti je měla již koncem dubna. Tehdy Meghan za panovnicí nedorazila, zřejmě proto, že už měla těsně před termínem porodu. Tím pádem je logické, že jí to bude chtít vynahradit. Těžko ale říct, zda s sebou vezme i měsíčního synka.

Koneckonců na stejné oslavě se loni objevila i vévodkyně Kate (37), ačkoliv byla čerstvě po porodu nejmladšího potomka, prince Louise. Toho s sebou tehdy na akci samozřejmě nebrala. Ovšem ona se na porodním sále mučila již 23. dubna, a tak měla na nutné zotavení zhruba sedm týdnů. Oproti švagrové Meghan tak měla v tomhle směru přece jen výhodu.

VIDEO: Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video
délka: 01:35.96

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

 

Fotogalerie
91 fotografií